Moje zainteresowania

Oprócz robienia zdjęć czytam różne książki. Praktycznie co mi wpadnie w ręce. Od przygodowych po fantastyczne. Ostatnio czytałam książkę pt: „Pamiętnik narkomanki”. Ta książka opowiada o dziewczynie, która pisze pamiętnik. Bardzo polecam innym tę książkę, oczywiście dziewczynom w moim wieku. Część książek wypożyczam w Bibliotece Publicznej w Strzyżowie. Zamiast jeździć co kilka tygodni do biblioteki, to przez stronę internetową zamawiam jakie chcę książki. Oczywiście wcześniej założyłam konto w bibliotece i mam kartę elektroniczną. Polecam bardzo taką formę wypożyczania książek. Najpierw trzeba udać się do biblioteki i poprosić panią o założenie elektronicznej karty. To bardzo dobry sposób. Jestem bardzo zadowolona z korzystania z karty elektronicznej. Polecam innym.
Natalia Bednarz
Biblioteka Publiczna w Strzyżowie

img33_383 img33_382 img33_384

Dzisiejszego dnia dwie wiadomości wywołały pewne emocje i skłoniły do dyskusji. Pierwsza wiadomość, to wyniki wyborów prezydenckich w USA. Według mediów świat zatrząsł się w swoich posadach. Druga ważna dla nas wiadomość, bardzo pozytywna, to ta, o której pisze Natalka. Piękna sprawa i rewelacyjne rozwiązanie. Tylko pogratulować. :)
Dorota Salamon
Zdjęcia zaczerpnięto z internetu.

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13 z tagami: , , , , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>