Tak ćwiczymy

Stępina. Dom ludowy tonie w mrokach nocy. Zapalają się światła i budynek zaczyna żyć, niosą się dźwięki muzyki, słychać przyspieszone oddechy i polecenia: „osiem, siedem, sześć…, prawa strona step touch, 4 kolanka…”.
Tak wyglądają zajęcia aerobiku i zumby prowadzone w Stępinie przez instruktorkę Gosię i Lilkę.

img33_234 img33_450 img33_461
img33_451 img33_467 img33_454

Piątkowe zajęcia prowadzi Pani Małgorzata Niekowal. Ostatnie zajęcia, gdyż w nadchodzącym miesiącu Pani Gosia nie zawita w naszej grupie. :(

Już jest za co dziękować. Wyszliśmy z domów, wiemy, że zdrowy styl życia, to nie tylko realizacja obowiązków dnia codziennego, odpowiednie odżywianie, ale także chwila ruchu, aktywności fizycznej. A jeśli dodam, że najmłodsi uczestnicy mają po siedem lat i ruch sprawia im frajdę – :) .

img33_466 img33_462 img33_456
img33_458 img33_459 img33_447

Podziękowania dla Starosty Powiatu Strzyżowskiego Pana Roberta Godka, który niespodziewanie (nic nie było uzgadniane) zawitał wśród nas, podjął się roli gospodarza i w naszym imieniu podziękował Pani Gosi za dotychczasową pracę. Dziękujemy przewodniczącemu Stowarzyszenia Panu Markowi Gierze za troskę nad obiektem i Pani Grażynie Bysiewicz za pełnienie obowiązków szefowej grupy.

 Na sali są jeszcze wolne miejsca. Można, a nawet trzeba, dołączyć do grupy. Zapraszamy.
Teks i zdjęcia: Dorota Salamon

Wcześniejsze wpisy:
Ćwiczyć każdy może i powinien
Dlaczego należy dbać o serce

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13 z tagami: , , , , , , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>