Aktywni pod Górą Chełm

Dom Ludowy w Stępinie. Obecnie budynek pod zarządem Stowarzyszenia „Góra Chełm”, którego prezesem jest Pan Marek Giera.
W sobotnie popołudnie (11.02.17 r.) w budynku zrobiło się gwarno, a członkowie Stowarzyszenia i zaproszeni Goście mieli okazję dowiedzieć się wielu rzeczy dotyczących naszego podwórka. Stowarzyszenie jednoczy ludzi, którzy nie pytają; „A co ja z tego będę mieć”, ale podejmują bezinteresowne działania, aby uaktywnić społeczność, pomóc potrzebującym.

img34_411 img34_414 img34_419

W minionym roku wielokrotnie korzystaliśmy z różnorodnych ofert Stowarzyszenia: rajd, kulig, imprezy kulturalne i sportowe, zabawy towarzyskie, zajęcia fitnessu. Wszystkie przygotowane były na bardzo wysokim poziomie. Według mnie, największym sukcesem jest inicjatywa budowy sali gimnastycznej w Stępinie. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu hala już się buduje. Ze swej strony dziękuję także za ubiegłoroczną Majówkę i wsparcie konkursu poetyckiego.

Niech się dzieje! Niech się dzieje wiele dobrych rzeczy.

img34_420 img34_418 img34_416
img34_412 img34_415 img34_413

Podjęcie starań o budowę hali sportowej:  Tutaj

Tekst i zdjęcia: Dorota Salamon

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13 z tagami: , , , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>