«

»

cze 28

Szkolny Festiwal 2.0

We środę 26 czerwca 2013 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Festiwal 2.0, na którym mogliśmy zaprezentować efekty naszych projektowych prac. :)

Było bardzo uroczyście.

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście – eksperci (z naszej grupy projektowej to moja Mama i Tato Szymona), przedstawiciele Rady Rodziców, Nauczyciele i Uczniowie.

Wszystkie grupy projektowe prezentowały swoje prace. Były słuchowiska, przepisy kulinarne, wiersze, film animowany, krzyżówki, komiksy, kalendarz. Muszę przyznać, że każdy projekt był bardzo ciekawy i widać było, że dużo pracy było w nie włożone.

Gdy przyszła kolej na nas, Szymon opowiedział jak pracowaliśmy nad naszym klasowym projektem, a w tle prezentowana była prezentacja z naszych działań


Następnie wszyscy podziwiali nasz film animowany.

Premiera naszego filmu

Nasz film

A to nasze klasowe grupy projektowe (film animowany, komiks, kalendarz, krzyżówka) z projektu „Matematyczna lokomotywa wg. J. Tuwima”.

Nasza klasowa grupa projektowa

Każdy dostał dyplomy za udział w projektach i blogowicze za prowadzenie blogów. Wyróżniający się uczniowie dostali dodatkowo nagrody książkowe. :D

My - Kolorowa szkoła - Maciek - Szymon - Marcin

 

Kolorowa szkoła (Maciek - Szymon - Marcin)

 

Kałamarz

my z Panią Kasią

 

Ola z Panią Kasią

Zostaliśmy wyróżnieni i dostaliśmy książki :)

Brawa należały się również naszym nauczycielom biorącym udział w programie Szkoła z klasą 2.0. Niestety nie wszyscy mogli być obecni podczas Festiwalu.

W czasie Festiwalu zaprezentowana została również moja prezentacja, jaką utworzyłem na temat wszystkich naszych szkolnych blogów.

Prezentacja Marcina o szkolnych blogach

Na Festiwalu była pokazana w PowerPoint, więc miała więcej bajerów. ;) Aby pokazać ją Wam skorzystałem z Picassy.

Oto ona:

YouTube Preview Image

 

Pozdrawiam!

1 komentarz

 1. olczak

  Chłopaki?? Mogę wziąć na mojego bloga zdjęcia z festiwalu z waszego bloga??
  olczak ostatnio opublikował..WAKACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!My Profile

  1. Szymon

   Tak. Pozdrawiam, Szymon

 2. Szkoła z klasą 2.0

  Marcin, czapki z głów :) Warto było czekać na Twoją relację ze szkolnego Festiwalu i Twoje podsumowanie :) Przyznam, że aż mi się łezka w oku zakręciła od wzruszenia przy picassowej prezentacji o Waszej blogowej rodzinie :) Ogromnie się cieszę, że tyle wspaniałych działań zrobiliście wspólnie w szkole :) Niezwykłe jest to, że tak pięknie współpracujecie ze swoimi nauczycielami, a wasze słuchowiska są naprawdę zrobione z ogromną klasą :)

  W trakcie całego roku na blogach sprawiliście wielu blogerom ogromną radość (swoimi wpisami, komentarzami i zaangażowaniem każdego rodzaju) a i nam – Szkole z klasą 2.0 – również bardzo się to udzieliło ;)

  Dzięki! Dzięki! Dzięki!!!

  Białystok rządzi! :) <3

  pozdrowienia,
  Magda
  Szkoła z klasą 2.0
  Szkoła z klasą 2.0 ostatnio opublikował..Blogerzy i Blogerki Szk są mistrzamiMy Profile

Komentarze zostały wyłączone.

css.php