«

»

cze 28

Wakacje !!!

 

Po długim i pracowitym roku szkolnym wreszcie zaczęły się wakacje :)  Dwa miesiące beztroskiej radości i wolności od szkoły :)

Ten rok był wyjątkowy. Mam tu na myśli przygodę z blogowaniem. Zdobyliśmy nowe doświadczenia, nauczyliśmy się obsługi nowych programów, poznaliśmy narzędzia tikowe oraz uczestniczyliśmy w programie Szkoła z Klasą 2.0. Umiejętności, które zdobyliśmy podczas tych zajęć dały nam wiele radości. Przygoda z blogowaniem pozwoliła nam poznać wiele ciekawych osób. Czasami mogliśmy się poczuć jak nauczyciele, tworząc materiały edukacyjne z których mogli korzystać inni blogowicze. Nie wszystkie zadania były proste i czasem musieliśmy się natrudzić. Tak było przy tworzeniu projektu pt.: „Matematyczna Lokomotywa według Juliana Tuwima”, ale efekt naszej pracy dał nam wiele satysfakcji. Nie żegnamy się z Wami na zawsze :) Po wakacjach mamy nadzieję tu powrócić  i opisać  nasze przygody :)

Dziękujemy naszym nauczycielom, Pani Wychowawczyni , Pani Dyrektor i wszystkim pracownikom naszej Szkoły za trud i pracę, którą włożyli w naszą edukację.

Bardzo dziękujemy  Pani Kasi i Pani Asi oraz Pani Magdzie za wspieranie nas w prowadzeniu bloga i każde miłe słowo. Wszystkie wskazówki i podpowiedzi braliśmy sobie do serca :)

Jeszcze raz wielkie dzięki !!!

A na koniec przypominamy:

 

Uważajcie na siebie podczas tegorocznych wakacji !

 Zachowajcie ostrożność i bawcie się dobrze. :)

 

 

1 komentarz

 1. Szkoła z klasą 2.0

  Kochani Blogerzy z Kolorowej szkoły – dziękuję za ten podsumowujący cały rok wpis, dziękuję, że zarażaliście nas swoją energią, prowadziliście niezwykły blog pełen pomysłów, talentów, materiałów i dobrego humoru :)

  Cieszę się, że przygoda z blogowaniem była dla Was ciekawa i że nauczyliście się przy tej okazji wielu umiejętności :) Wspaniale, że wspierały Was Wasze nauczycielki, które chcę mocno pozdrowić i podziękować paniom!! :)

  Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy!

  pozdrawiam i życzę pięknych słonecznych i bezpiecznych wakacji!

  Magda
  Szkoła z klasą 2.0

Komentarze zostały wyłączone.

css.php