Szkolny ogródek

Przy naszej szkole jest pas z różnymi roślinami, którymi się zajmują uczniowie. Pod opieką p. Ani sadziliśmy dzisiaj rośliny cebulkowe. Starsi uczniowie zaprosili nas do współpracy i razem z nimi kopaliśmy, wyrywaliśmy chwasty, przygotowaliśmy grządki i potem zasadziliśmy cebulki, jakie zbieraliśmy od września. Bardzo nam się to podobało! Pogoda była fajna, świeciło słonko, a teraz będziemy czekać, kiedy wyrosną pierwsze kwiatki. Jak wracaliśmy do domu, pokazałem mamie wszystkie miejsca. My też musimy jeszcze przed zimą wyczyścić ogród i ogródek. Ale to już nie na jeden raz będzie :)

tu wkrótce będzie trawnik z krokusową rodzinką

tu wkrótce będzie trawnik z krokusową rodzinką

This entry was posted in Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2013/14 by Michi. Bookmark the permalink.

About Michi

Jestem uczniem drugiej klasy. Bardzo lubię czytać i składać różne modele 3D. Lubię też chodzić na spacery do lasu i patrzeć na przyrodę. W czasie wolnym najchętniej poznaję nowe miejsca lub odwiedzam babcię. Marzę o wakacjach nad morzem i mam nadzieję, że pojedziemy tam latem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge