Koncert pieśni patriotycznych

Od kilku dni uczymy się tekstów i śpiewamy razem. Nasza pani wychowawczyni oraz pani Magda i pani Iwona pomagają nam przy tym. Mamy scenariusz uroczystości, przygotowaliśmy z Samorządem Uczniów piękne kotyliony dla wszystkich uczestników, rozpoczęliśmy także akcję rozsyłania zaproszeń do gości i promowania uroczystości. Jest też nowa wystawa fotograficzna, którą warto odwiedzić. Koniecznie bądźcie na tym wydarzeniu! Koncert i towarzyszące mu atrakcje trzeba zobaczyć.

grafika przygotowana w powerpoint CC BY 4.0

grafika przygotowana w powerpoint CC BY 4.0

 

 

 

 

 

 

 

W plakacie są wykorzystane zdjęcia z projektu „W sercu mojej ojczyzny” (widok na górę Grodzisko) oraz praca plastyczna naszej starszej koleżanki z konkursu „Glichów – pamiętamy”.

This entry was posted in Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2013/14 by Michi. Bookmark the permalink.

About Michi

Jestem uczniem drugiej klasy. Bardzo lubię czytać i składać różne modele 3D. Lubię też chodzić na spacery do lasu i patrzeć na przyrodę. W czasie wolnym najchętniej poznaję nowe miejsca lub odwiedzam babcię. Marzę o wakacjach nad morzem i mam nadzieję, że pojedziemy tam latem!

One thought on “Koncert pieśni patriotycznych

 1. Cześć Michale! Pomysł związany z koncertem pieśni patriotycznych jest rewelacyjny! Każdy z nas powinien pamiętać o wydarzeniach ważnych dla nas jako Polaków. Poprzez pieśni można wyrazić bardzo wiele emocji i wyrazić swój szacunek w stosunku do walczących o dobro kraju.
  Jestem pod wrażeniem!
  Serdecznie pozdrawiam
  Ola
  Szkoła z Klasą 2.0
  aleksandraszk ostatnio opublikował…Czytamy i odkrywamy!My Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge