Pudełko ze skarbami

Pomału szykujemy pomysły na najbliższe miesiące. Przygotowaliśmy karton, okleiliśmy go kilkoma napisami i grafikami. Włożyłem kilka czasopism, jakie lubię czytać i dzisiaj zawiesiliśmy z naszą panią na ścianie. To będzie nasz kącik czytelniczy. Można tam sięgać na przerwach, przed lekcjami i po lekcjach, albo jak ktoś szybciej skończy zadanie na lekcji. Każdemu się to pudełko bardzo spodobało i czytaliśmy już kilka gazetek.

Będziemy wymieniać zawartość, Maciek powiedział, że przyniesie też coś do czytania i podzieli się z nami swoimi lekturkami. A Natalia zrobiła zdjęcie:

zdjęcie edytowane w pizap CC BY 4.0

zdjęcie edytowane w pizap CC BY 4.0

 

This entry was posted in Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2013/14 by Michi. Bookmark the permalink.

About Michi

Jestem uczniem drugiej klasy. Bardzo lubię czytać i składać różne modele 3D. Lubię też chodzić na spacery do lasu i patrzeć na przyrodę. W czasie wolnym najchętniej poznaję nowe miejsca lub odwiedzam babcię. Marzę o wakacjach nad morzem i mam nadzieję, że pojedziemy tam latem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge