wiosenne tajemnice

Gdzie i jak najlepiej można poznać tajemnice przyrody? Wyruszyliśmy razem w teren i wspólnie szukaliśmy pierwszych oznak wiosny. Udało nam się spotkać żabę i podziwialiśmy zawody pływackie (pierwsza kąpiel). Zauważyliśmy owady na zawilcach (aktywne pszczoły). Zapraszamy  też na nasz quiz wiosenny:

About Michi

Jestem uczniem drugiej klasy. Bardzo lubię czytać i składać różne modele 3D. Lubię też chodzić na spacery do lasu i patrzeć na przyrodę. W czasie wolnym najchętniej poznaję nowe miejsca lub odwiedzam babcię. Marzę o wakacjach nad morzem i mam nadzieję, że pojedziemy tam latem!
This entry was posted in akcja, odkrycia, projekt, Szkoła z Klasą 2.0 - edycja 2014/15, zielona pracownia. Bookmark the permalink.

5 Responses to wiosenne tajemnice

 1. Wiosna już jest, jest pięknie i ciepło.
  Kamil Walczak ostatnio opublikował…Niedźwiedź WojtekMy Profile

 2. Z ciekawością obejrzałam kąpiel żaby i pszczoły w zawilcach. Piękne filmiki. Widać już na nich wiosnę. U nas już też przyroda budzi się do życia. Byliśmy w sobotę na wycieczce nad Wisłą, obserwowaliśmy ptaki. Było fantastycznie!
  Aneta Zawistowska ostatnio opublikował…Niedźwiedź WojtekMy Profile

 3. Natalia Dudzik says:

  Bardzo mi się podobało, zarówno spacer, jak i film.

 4. MaciekP says:

  Od nas nad Wisłę daleko. Też lubimy wycieczki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge