z kamerą wśród czytelników

23 kwietnia obchodzony jest Dzień Książki. A na blogach trwa akcja „z kamerą wśród czytelników„. Przyłączamy się prezentując kilka spotkań z czytelnikami.
Studio nagrań zorganizowaliśmy w szkolnej bibliotece. Jest nieduża, ale bardzo przytulna. Część rozmów przeprowadziliśmy też na terenie szkoły. Stanęliśmy z Maćkiem za ‚kamerą’, staraliśmy się być dziennikarzami. To wcale nie jest takie łatwe…, ale dowiedzieliśmy się, co lubią czytać nasi nauczyciele, dlaczego my chętnie czytamy, czy wolimy czytać razem, czy raczej samemu… i co poleca uczniom nasz pan Dyrektor.

YouTube Preview Image

About Michi

Jestem uczniem drugiej klasy. Bardzo lubię czytać i składać różne modele 3D. Lubię też chodzić na spacery do lasu i patrzeć na przyrodę. W czasie wolnym najchętniej poznaję nowe miejsca lub odwiedzam babcię. Marzę o wakacjach nad morzem i mam nadzieję, że pojedziemy tam latem!
This entry was posted in akcja, Szkoła z Klasą 2.0 - edycja 2014/15. Bookmark the permalink.

4 Responses to z kamerą wśród czytelników

 1. szkola2zero says:

  Ale świetny wywiad! Michał i Maciek, świetnie sobie poradziliście z tym zadaniem! Bardzo mi się podoba, że nagrania zrobiliście w bibliotece – pasuje to do tematu filmiku :) W nagrodę za Waszą ciężką pracę na blogu pojawiła się ostatnia odznaka Akcji Czytamy. Gratulacje!!!

  Pozdrawiam
  Aneta
  Szkoła z Klasą 2.0
  szkola2zero ostatnio opublikował…Rowerowe WejherowoMy Profile

 2. g_olejarczyk says:

  Bardzo ciekawe wywiady, z przyjemnością je obejrzałam. Podjęłam postanowienie – jutro my przeprowadzamy wywiady. Pozdrawiam.

 3. Świetny wywiad i film. U nas na blogu też nie długo się pokaże

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge