blogo-story

To już drugi raz, jak blogowaliśmy w Szkole z Klasą 2.0! Tegoroczny blog prowadziliśmy razem z Maćkiem, a pomagała nam moja mama i panie wychowawczynie. Pisaliśmy o różnych rzeczach: o tym, co dzieje się w szkole, co robimy w projekcie „Przyroda pod lupą”, albo bez okazji, bo mieliśmy pomysł na wpis.
Nauczyliśmy się sprawniej pisać na klawiaturze i staraliśmy się nie robić błędów. Nie zawsze się udawało, ale mama mówi, że jest coraz lepiej.
Z ciekawością zaglądaliśmy co tydzień na inne blogi, pisaliśmy komentarze – to chyba trudniejsze niż tworzenie wpisu!
Bardzo się cieszyliśmy z komentarzy, jakie znajdowaliśmy pod naszymi postami!
Z niecierpliwością czekaliśmy też na ‘wyzwania blogowe’ i chętnie uczestniczyliśmy w akcjach. Fajne było kręcenie filmów, polecanie książek czy konstrukcja i badania nad kręciołkiem z ostatniej akcji!
Poznaliśmy też kolejne nowe programy – tym razem więcej było na tablet czy telefon – każde nowe ‘odkrycie’ próbowaliśmy i pokazywaliśmy na blogu. Przydawało nam się to nie tylko w szkole, ale też w domu.
Za kilka dni wybieramy się na wycieczkę – oczywiście o tym napiszemy! Kończymy także projekt „Przyroda pod lupą” – obiecujemy, że zrobimy relację.
Bardzo nam się podobało to, że mogliśmy uczestniczyć w programie „Szkoła z Klasą 2.0” i że mogliśmy tworzyć z wieloma osobami nasz ‘elektroniczny’ zeszyt „O przyrodzie i nie tylko”!
Mamy też przegląd wideo. Slajdy w programie MINI MOVIE, wersja na androida:
YouTube Preview Image

About Michi

Jestem uczniem drugiej klasy. Bardzo lubię czytać i składać różne modele 3D. Lubię też chodzić na spacery do lasu i patrzeć na przyrodę. W czasie wolnym najchętniej poznaję nowe miejsca lub odwiedzam babcię. Marzę o wakacjach nad morzem i mam nadzieję, że pojedziemy tam latem!
This entry was posted in aktualności, Szkoła z Klasą 2.0 - edycja 2014/15. Bookmark the permalink.

3 Responses to blogo-story

 1. szkola2zero says:

  Ale świetny wpis! Cieszę się, że tak dużo nauczyłeś się w trakcie tego roku blogowania :) Zawsze bardzo mi się podobało, że tak aktywnie odwiedzasz inne blogi i zostawiasz na nich komentarze!

  Mam nadzieję, że będziesz dalej kontynuował swoją przygodę z blogowaniem, ponieważ fantastycznie Ci to wychodzi :)

  Pozdrawiam
  Aneta
  Szkoła z Klasą 2.0
  szkola2zero ostatnio opublikował…OFSzK 2.0 już za nami!My Profile

 2. Michi says:

  Dzień dobry! Cały czas się uczymy :) A blogowanie jest fajne!
  Też mam taką nadzieję :)
  Pozdrawiamy (i szykujemy się do Festiwalu)
  Michi ostatnio opublikował…Szkolny Festiwal 2.0My Profile

 3. Jesteśmy pod wrażeniem Waszej sumienności i zaangażowania!
  j.waszkowskagmail.com ostatnio opublikował…Blogowanie – refleksjeMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge