Żegnaj szkoło – witajcie wakacje

Dziś po raz ostatni spotkaliśmy się w klasach i pożegnaliśmy aż na 66 dni – tyle trwają polskie letnie wakacje dla uczniów. Wiecie, kto w Europie ma najdłuższe wolne? Dzieci we Włoszech. Najkrótszą przerwę mają uczniowie w Szwajcarii. Więcej o europejskich wakacjach poczytać można tutaj.
Trochę mi smutno, że już nie będą do nas chodzić uczniowie klasy szóstej. Piękne pożegnanie dziś przygotowali i łzy też lały się z wielu oczu ….
Bardzo się nam podobała dekoracja i plakat pamiątkowy:
20150626_113021

Nasza pani pogratulowała nam wyników w nauce oraz zachęciła do czytania i pisania w wolnym czasie. Przed szkolną wycieczką dostałem zeszyt z fajną okładką i kompasem, planuję zapisywać w nim po kilka zdań o naszych wycieczkach lub o tym, co ciekawego nas spotka podczas wakacji.

Życzę też wszystkim ładnej pogody i wypoczynku!!!

About Michi

Jestem uczniem drugiej klasy. Bardzo lubię czytać i składać różne modele 3D. Lubię też chodzić na spacery do lasu i patrzeć na przyrodę. W czasie wolnym najchętniej poznaję nowe miejsca lub odwiedzam babcię. Marzę o wakacjach nad morzem i mam nadzieję, że pojedziemy tam latem!
This entry was posted in aktualności, czytamy, Szkoła z Klasą 2.0 - edycja 2014/15. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge