Przyroda pod lupą w liczbach

pizap.com14353938820531
W projekcie brało udział 34 dzieci w wieku 2-8 lat. Od stycznia do czerwca byliśmy na sześciu wycieczkach po okolicy. Spotkaliśmy się z 6 ciekawymi ludźmi, którzy opowiedzieli nam o swoim zawodzie, pasjach i jak spędzają czas wolny. Uczestniczyliśmy w warsztatach twórczych, gdzie każdy nauczył się czegoś nowego! Spędziliśmy 12 godzin na pielęgnacji roślin w szkolnym ogrodzie. Czytaliśmy innym lub zaproszeni goście czytali nam przez 22 godziny. Kto miał ochotę mógł uczestniczyć w dwóch konkursach tematycznych związanych z naukami przyrodniczymi.
Jednym słowem w naszej szkole mnóstwo się działo, a najbardziej podobało mi się to, że wszystko, co robiliśmy – mogliśmy robić razem!

About Michi

Jestem uczniem drugiej klasy. Bardzo lubię czytać i składać różne modele 3D. Lubię też chodzić na spacery do lasu i patrzeć na przyrodę. W czasie wolnym najchętniej poznaję nowe miejsca lub odwiedzam babcię. Marzę o wakacjach nad morzem i mam nadzieję, że pojedziemy tam latem!
This entry was posted in projekt, Szkoła z Klasą 2.0 - edycja 2014/15. Bookmark the permalink.

2 Responses to Przyroda pod lupą w liczbach

 1. Mariola says:

  Naprawdę bardzo dużo się działo w Waszej szkole i trzeba przyznać, że wpisy o tym wszystkim czyta się z wielką radością. Bo radością jest wiedzieć, że są Ludzie, dbający o wszechstronny rozwój młodego człowieka.
  Pozdrawiam i życzę udanych wakacji i szczęśliwych powrotów Mariola z Drawska Pom. :)

 2. Nikola says:

  Świetna akcja! Dzieci musiały być naprawdę zachwycone. Te spotkania z ciekawymi ludźmi ,warsztaty twórcze i pielęgnacja roślin. Po prostu super!
  Pozdrawiamy.
  Zespół szkolnego bloga z Drawska Pom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge