25 sie 2012

Wruciłam z …… (kolonii) …… ;)!!!!!!!!

Niedawno wróciłam z kolonii. Było tak super , że nawet do domu niechciałam wracać. Poznałam bardzo dużo fajnych osóbek, mogę wymienić większość: Magda K, Teresa O, Kinga H, Luiza B, Kamila O, Basia K, Kamila R, Natalka Rz – dziewczyny z mojego pokoju 13;) Weronika M, Ania F, Natalka W, Luiza W – starsze dziewczyny z 11;) Sylwia Ch, Urszula M, Dominika E, Weronika D, Paulina K, – młotsze dziewczyny z 12;) Jakub H, Piotrek S, Łukasz J, Marcin Sz, Jasiek R, Kamil B, Damian J, Patryk C, – starsi chłopcy i młotsi chłopcy z 4 i 3 (nie wszystkich wymieniłam)! No i tyle z osób których poznałam. A teraz przechodzę do tego co robiliśmy na koloniach;) Byliśmy w kinie 7D ,było super, czuliśmy piękne zapachy, pryskała na nas woda, siedzenia się ruszały: do przodu i do tyłu, wiał wiatr, coś smerało nas po łydkach itp. Byliśmy tez w najtaniej na świecie kupiliśmy tam tyle rzeczy wszystko było prawie po złotówce kosmetki: cienie do oczu , szminki, błyszczyki, lakiery, pudry, rękawiczki, ubrania itp, wszystko po 1,2,3,4,5,6:) Pływaliśmy statkiem którym pływał (św. pamięci Jan Paweł 2, i prezydent Bronisław Komorowski) .Byliśmy na basenie bo pogoda nam nie dopisywała. Chodziliśmy do sklepu kupywaliśmy jedzenie i picie (przeważnie słodycze ), a picie do było raczej frugo;) Hehehehehehe. Prawie codziennie były dyskoteki. Z rana rozgrzewki, a popołudniu (Msza św.) Śniadania, Obiady, Podwieczorki, Kolacje itp. I to wszystko z moich wakacji;) Papapap;D

11 lip 2012

Jadę na kolonię!!!!!!!!!!!!

08.08.12r. jadę na kolonie do krynek mam nadzieję , że będzie super tak jak na moich wcześniejzych kolonjach:)

19 cze 2012

Dziś była…..->DYSKOTEKA…..<-!!!!!!!!!!!!!!

Dzisiaj była dyskoteka ale było fajnie!!! Wszyscy tańczyli przytulali się, było poprostu doskonale:)))) A jeśli chodzi o Dj. był superancki:))))

05 cze 2012

Dostałam…odznakę…….>DZIAŁAMY Z TIK:))))<

Ale super!!!! Moje marzenie o drugiej odznace się spełniło :) )) Teraz jestem …..>że, tak powiem<….. (WYŚMIENITĄ BLOGOWICZKĄ) :D DDDD

29 maj 2012

Lekcja informatyki z panią Anią Gołownią:))))))

Dziś pani Ania zadała nam takie pytania, na które odpowiedzi wyszukać w internecie:
1.Jak nazywała się stolica Włoch?
2.Z jakiego kontynentu pochodzi pomidor?
3.Jak się nazywał ostatni król Polski?
4.Jak się nazywała pierwsza stolica Polski?
5.Jak nazywa się stolica Chin?
6.Kto wynalazł czekoladę?
Ten kto zna odpowiedzi niech napiszę w komentarzach:))))))))

27 maj 2012

Znam kolejny super blog!!!!

Polecam ten oto blog: http://blogiceo.nq.pl/doroslilicealisci/!!! Jest to bardzo fajny blog:))) Mam nadzieję, że wam też się spodoba:))))

22 maj 2012

Udało się!!!!!!!!!!!!!!

Nauczyłam Patryka ->Audacity<-:))))!!!!!!! Nauczył się tego programu w mgniemniu oka. Mam nadzieję, że zmontuje wywiad z panią Anną Satułą tak dobrze jak ja zmontowałam wywiad z panią Taisą Udko.

Jestem…(tak jakby )…nauczycielką dźwięku:))))))

Dziś będę uczyła Patryka (naszego blogowego kolegę) programu ->Audacity<-. Jestem pewna, że nauczy się tak samo jak ja. Czyli, że tak powiem w mgnieniu oka:))))) Mogę powiedzieć wam, żenastępnie….. Reszty nie zdradzę, być może Patryk napisze o naszym spotkaniu na swoim blogu:)))))

17 maj 2012

Umiem montować dźwięk:) =) :D =D

Dziś, gdy byłam w szkole, mąż pani Kasi (Pan Adam) pokazał mi jak używać programu „Audacity”. Nauczyłam się go bardzo szybko. Umiem usuwać niepotrzebne momenty np. gdy Pani Taisa mówi długimi zdaniami, mogę skrócić jej wypowiedź w ten sposób: zaznaczam dany kawałek szlaczka- szlaczek to inaczej: ścieżka dźwiękowa,gdy zaznaczyłam wybrany lecz niepotrzebny w nagraniu kawałek, wycinam go nożyczkami pokazanymi na dole, następnie, kursor- kursor to inaczej: kreska, którą zaznaczamy dany kawałek do usunięcia lub kreska, którą możemy sterować. Gdy wytniemy niepotrzebny kawałek, kursor przesuwam troszeczkę wcześniej, by odsłuchać jaki fragment usunęłam, a także czy nie ma żadnego błędu, np. usunęłam coś niechcący i wychodzi jakieś trzask albo skrzeczenie. Jeśli chcemy dobrze zmontować dźwięk, musimy mieć do tego cierpliwość i dobrą orientację w treści materiału, z którym pracujemy. To taka artystyczna robota! :)

14 maj 2012

Ściągnęłam…… Picasa!!!!

Niedawno ściągnęłam nowy program do robienia fotocastów, czyli….. Tym programem jest……. Picasa!!!! Najpierw gdy ja Chelsea, Wiktoria i Paulina byłyśmy na kółku blogowym pani Kasia pokazałą nam Picasa, a następie przeszłyśmy do zdjęć. Pani Kasia pokazała nam jak dodawać napisy i zmieniać kolor zdjęcia. Moim zdaiem jest to naprawde ciekawy program:):)=)=)

css.php