Kreatywni.pl » Archiwum bloga » Odkrywamy edukacyjny Internet

Odkrywamy edukacyjny Internet

Moja grupa – czyli Kamila, Martyna, Sandra i ja – zajmuje się wyszukiwaniem linków ze stronami edukacyjnymi oraz zrobieniem bazy linków. Dostałyśmy tylko trzy przedmioty do których mamy szukać linków z zadaniami, grami,itp. Podzieliłyśmy swoją prace, aby każda zajęła się tym co lubi. Lecz nie da się podzielić 3:4 (chyba, że w ułamku dziesiętnym, bo uczymy się teraz dzielenia ułamków). Więc ja postanowiłam, że poszukam linków ze wszystkich przedmiotów, a przede wszystkim zajmę się ankietą, którą wraz z Kamilą wczoraj przygotowałyśmy samodzielnie wykorzystując Dokumenty Google (bawiłyśmy się przy tym fantastycznie) .  Jutro przeprowadzimy ją w naszej szkole, klasom IV-VI.

Oto nasz plan zajęć:

- szukanie linków z języka polskiego (Kamila)

- szukanie linków z języka angielskiego (Sandra)

- szukanie linków z historii (Martyna)

- przeprowadzenie ankiety w naszej szkole (ja – Alicja)

Oto nasza  ankieta

Ala

 

Ostatnie wpisy

1 komentarz

  1. Marcin pisze:

    Ciekawe co by było gdyby w grupie była jedna osoba?!XD

Dodaj komentarz

Komentowanie wyłączone.

css.php