Obiady

 

Decyzją Rady Rodziców w tym roku szkolnym obiady będzie dowoziła „Restauracja SOOL” z Janikowa. Obiady będą wydawane od poniedziałku 18.09.

W załączeniu menu na wrzesień: menu -wrzesień 2017

Jesteśmy bezpieczni

Rok szkolny już rozpoczęty.Niezwykle ważnym aspektem jest bezpieczeństwo uczniów
w drodze do i ze szkoły.
Wychowanie komunikacyjne jest jednym z głównych zagadnień utrwalanych podczas wrześniowych zajęć edukacyjnych w naszej szkole. Oprócz poznawania teorii stosujemy ją w praktyce i wyruszamy na pobliskie drogi.
W środę uczniów klas 0-3 z wieloma cennymi wskazówkami odwiedziła pani Izabella Drobniecka- aspirant sztabowy Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu. Dzieci miały okazję ćwiczyć prawidłowe poruszanie się po drodze, właściwe stosowanie elementów odblaskowych oraz wzywanie służb ratunkowych. Uczniowie otrzymali również upominki.

1

Rok szkolny 2017/2018

Prezentacja11

Zapraszamy uczniów oddziału zerowego oraz klasy 1 z plecakami
- w czasie Mszy Świętej nastąpi poświęcenie tornistrów.

Informujemy, że zebrania z rodzicami w oddziałach przedszkolnych  odbędą się 5 września, natomiast w szkole podstawowej i gimnazjum 12 września.

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego

Slajd1

Dzień Ziemi

5 maja w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Ziemi. Naszą uroczystość rozpoczęliśmy słowami piosenki Jonasza Kofty „Pamiętajmy o grodach”.  Prowadzącymi byli chłopcy z  klasy VI  i przy tej okazji promowali postawy ekologiczne. Wszyscy uczniowie obejrzeli bajkę edukacyjną pt. „Ekologiczny dom”. Po prezentacji nastąpił pokaz mody ekologicznej. Uczniowie zaprezentowali rozmaite stroje, spośród których jury wybrało te najbardziej pomysłowe i kolorowe. Nagrodzeni zostali: Jakub Frątczak,  Lena Matuszak, Katarzyna Stężała,  Karolina Kowal, Jakub Morzydusza,  Oliwier Dymowski. Oprócz pięknych strojów dzieci przygotowały również plakaty związane z ochroną środowiska. Pierwsze miejsce w tej kategorii zajęli: Wiktor Wiącek, Mikołaj Steppa, Mateusz Kiszka; drugie:  Bartek Steppa, Lena Matuszak, Antoni Guba, Tworkowski Karol; natomiast trzecie: Zofia Kiejkowska, Bartek Gondek, Nikodem Burzak, Antonina Łodygowska.

Nagrodzonym  gratulujemy!

z62 IMG_20170505_110422 Read more

Wesołego Alleluja!!!

wielkanoc11

„Niebieski wieloryb”

UWAGA RODZICE!

Od kilku dni media informują o niebezpiecznej grze „Niebieski wieloryb” dostępnej w Internecie. Stanowiąca zagrożenie dla młodego człowieka, która może prowadzić do samookaleczenia, zagrożenia życia, a nawet śmierci dziecka.

Prosimy Państwa o zwrócenie uwagi na to zagrożenie, zainteresowanie się przeglądanymi stronami przez dzieci aby chronić swoje dziecko przed niebezpieczeństwem.

ZAPRASZAMY na DRZWI OTWARTE!!!

drzwiotwarte2017

Ach, co to był za bal …..

23 lutego odbył się Bal Karnawałowy dla uczniów klas I – III.  Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez dzieci.   Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową.  Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy, do której uroczyście zaprosił prowadzący imprezę pan DJ.  Dzieci wspaniale bawiły się przy nowoczesnej  muzyce.

Uczestnicy balu zaskakiwali swoimi pomysłami i strojami, wykazali się fantazją. Dzieci wcieliły się w bohaterów znanych bajek i  filmów, wróżki, królewny, motylki, biedronki, lekarzy,  rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, sportowców …  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Tradycyjnie w klasach dzieci miały przygotowany przez Rodziców i Wychowawczynie słodki poczęstunek i napoje.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości.

  Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

 Kolejny Bal Karnawałowy już za rok!!!

Zapraszamy do obejrzenia relacji z zabawy:

Zaproszenie na Bal Karnawałowy

BAL

css.php