Bytomianie w poszukiwaniu inspiracji

 

Realizację projektu zaczynamy od badania tematu , penetracji przestrzeni , ale również od poszukiwania inspirujących form prezentacji. Nasze głowy , choć wypełnione pomysłami, wciąż szukają odpowiedzi na wiele pytań. Jednym z nich jest pytanie jak zapisać , przedstawić, pokazać to co  wydaje się nam fascynujące.

 

 

 

 

 

 

13 listopada spotkaliśmy się w  Centrum Sztuki Współczesnej Kronika  z Mateuszem Czekajem. Wysłuchaliśmy wykładu dotyczącego sztuki interaktywnej ” PERFORMANCE  ART – INSTALACJA – INTERAKTYWNA CHOREOGRAFIA” . Zrodziło się wiele pytań , wzięliśmy udział w dyskusji , ale prawdziwe uczucia rodzą się w działaniu! Kilka osób z naszej grupy wzięło udział w projekcie przygotowywanym przez M.Czekaja Interact!Me , a pozostali weszli w rolę odbiorców tego rodzaju sztuki podczas pokazu , który miał miejsce 17 października.

O projekcie    http://www.kronika.org.pl/edukacja/swietlica-sztuki/525-interactme

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php