Warsztaty teatralne z Dorotą Ogrodzką

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W Gimnazjum 95- 5,6 i 9 grudnia rozpoczęły sie  ”WARSZTATY TEATRALNE”.  Uczniowie ulegli czarowi Doroty Ogrodzkiej, która z właściwym jej temperamentem poprowadziła WARSZTATY.

Zgłosiło się 30 uczniów-niestety nie wszyscy mogli wziąć udział w zajęciach. Już w trakcie zajęć pojawiły się prośby o kontynuację programu. Projekt w kosmicznym tempie przekształca sie w prawdziwy pociąg do metra i pasję odkrywania nowych wymiarów miejsc , w których mieszkamy.


 

Jeden komentarz

 • 10 grudnia 2013 - 20:34 | Permalink

  Były to superrrr warsztaty.Każdy z nas przeżył wielką przygodę. Dowiedzieliśmy się z czym innym rówieśnikom kojarzy się Natolin.Był to miło spędzony czas,świetna zabawa i relaks.Mam nadzieje że niedługo będzie kontynuacja tych warsztatów.Podobało mi się bardzo: gry ,,Hi”,masaże,i WOGULE WSZYSTKO .Ale nie było by tak pięknie bez naszej odlotowej pani Doroty.bez niej warsztaty nie miały by takich kolorów śmiechu i zabawy.Podziwiam panią że z nami wytrzymała tyle godzin i chodzi były czasem przeszkody zawsze dawała rade i dzięki niej byliśmy tak zaangażowani.
  BARDZO PROSIMY O KONTYNUACJE TEJ WIELKIEJ PRZYGODY I MAMY NADZIEJE ,ŻE WKRÓTCE NASTĄPI.

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php