Akcja! Animacja z Kopańca!

W dniach 9-11 grudnia miałam ogromną przyjemność przybyć do Szkoły Podstawowej w Kopańcu. Uczniowie szkoły biorą udział w projekcie „Historia mojego domu, historia mojej rodziny”, który dokumentują już od września. Zadaniem uczniów w czasie warsztatów było zrealizowanie animacji poklatkowej na ten temat.

I to wyzwanie podjęli z dużym zaangażowaniem. Wraz z dziewięcioma „warsztatowiczami”  w ciągu trzech dni urządziliśmy szalony plan filmowy. Przez nasz „plan”  przewinęło się szereg rekwizytów, od kapeluszy po pióropusze, strój czarodzieja, a nawet wałek i pistolet- na szczęście zabawkowy.

W animacji wzięli udział również rodzice. Na skończony film trzeba będzie chwilę poczekać. Przede mną zadanie ułożenia scen, a także udźwiękowienie. Ale czuję, że efekt będzie zaskakujący:) Zatem premiera niebawem. Tymczasem zamieszczam kilka stopklatek.

Weronika Bilska.

 

GOTOWA ANIMACJJA Z KOPAŃCA!

2 Komentarzy

 • Maja
  23 grudnia 2013 - 14:13 | Permalink

  Piękne zdjęcia,
  szkoła z Kopańca ostatnio święci same „Kulthurrowe!” triumfy!
  Czekamy z niecierpliwoscią na efekty waszej pracy i serdecznie was podrawiamy!

 • Weronika Bilska
  14 marca 2014 - 12:33 | Permalink

  Wreszcie udało mi się „wyszarpnąć” czas, żeby usiąść i złożyć całość animacji poklatkowej zrobionej przez uczniów Szkoły Podstawowej z Kopańca. Kajam się, że tak długo to trwało, ale grunt, że się udało! Udostępniam zatem efekt tej zbiorowej pracy:) W rolach głównych uczniowie i ich rodzice. A pomysł wzięty ze szkolnego projektu ” Historia mojego domu, historia mojej rodziny”, który nadzoruje Agnieszka Kubik-Jaśko. Miłego odbioru!

  Weronika Bilska.

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php