JUMIX

Lipiec 2015r. Wakacje, słońce, relaks. I radość: nasz projekt „JUMIX” otrzymał Krajową Odznakę eTwinning. Gratulacje dla całego zespołu i koordynatora. Więcej można poczytać TUTAJ.

JUMIX jedzie na wakacje :) , ale także podsumowuje wiele miesięcy nauki kodowania i nie tylko. Artykuł o projekcie znajdziecie na stronie TUTAJ oraz w serwisie UG Wiśniowa.

Czerwiec 2015r. Ze zdjęć, jakie gromadziliśmy w projekcie zmajstrowaliśmy taki kolaż:

YouTube Preview Image

A na zakończenie projektu i naszego scratchowania powstała taka prezentacja:

Maj 2015r. Czas na podsumowania aktywności projektowych. Mistrzowie Kodowania z klasy IG jadą do Warszawy na Festiwal, gdzie zaprezentują nasz projekt. Co się wydarzyło w ostatnich miesiącach, możecie obejrzeć tutaj:

Kwiecień 2015r. Układamy szkolny alfabet eTwinning: Chorwacja, Czechy, Grecja, Niemcy, Polska (Obrazów), Turcja. A na deser zestaw kilku pytań od Szymona i Agaty, opracowanych w chmurze, na dysku google. Sprawdzamy, ile zapamiętaliśmy TUTAJ.

Marzec 2015r. Piszemy życzenia świąteczne po niemiecku… wierszem. Nasze Elfchen.

Luty 2015r. Od klasy z Chorwacji dostaliśmy pocztą koszulkę z logo naszego projektu. Ustaliliśmy, że każdy zespół projektuje część wspólnego gadżetu i przesyła ją do następnego kraju.

Jak się okazuje, drzemią w nas talenty! Dorysowaliśmy na plecach całkiem sporą grafikę i następnie koszulkę wysłaliśmy do grupy w Niemczech, do miasta Waren-Müritz.

113_FUJI

Kolędowaliście kiedyś online? My spotkaliśmy się wirtualnie z klasą z Grecji i przy pomocy projektu scratch nagraliśmy kolędę niemiecką „O Tannenbaum”:

Na początku grudnia przygotowaliśmy kartki z życzeniami dla klasy z Grecji. Nasza paczka poleciała do Salonik:

pizap.com14175541997231

W październiku wzięliśmy udział w Europejskim Tygodniu Kodowania. Opracowywaliśmy projekty o szkole, miejscowości, uczeniu się:

pizap.com14136698258261

Zorganizowaliśmy wymianę pocztową z okazji Międzynarodowego Dnia Języków Obcych. Każdy zespół wysłał do pozostałych kartkę z życzeniami po niemiecku. Jedna z naszej kolekcji:

DSCF1775a

Na mapie poniżej znajdziecie szkoły, z którymi współpracujemy w roku szkolnym 2014/15.

One thought on “JUMIX

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge