Pocztówka z Alp i nasze Postcrossingowe plany

Dziś w skrzynce pocztowej czekała na mnie kolejna pocztówka. Tym razem przywędrowała z Alp w Bawarii, czyli miejsca, do którego chciałabym pojechać :-)

Alpy - Bawaria

W piątek organizujemy kolejny kiermasz, gdyż wysyłanie pocztówek to wcale nie jest taka prosta sprawa – znaczki trzeba kupić. Tak więc mamy nadzieję, że znów uda nam się co nieco uzbierać. Niestety pogoda nadal krzyżuje nam plany z sesją zdjęciową naszego miasta :-( Fundusze zdobyliśmy dzięki uprzejmości Burmistrza naszego miasta oraz znaleźliśmy dobrą firmę drukującą pocztówki. Teraz czekamy na słonko :-)

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii, Projekt, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13 z tagami: , . Dodaj do zakładek ten link.

One Response to Pocztówka z Alp i nasze Postcrossingowe plany

  1. Rzeczywiście dzisiaj krótko :(
    A pocztówka bardzo ładna!

Komentowanie wyłączono.