Literacki atlas Polski. Reportaże |

O blogu

Chcemy by ten blog był miejscem, w którym młodzi ludzie, angażując się w swoją lokalną społeczność – obserwując ją uważnie i krytycznie, chcąc poznać kulisy pozornie niezłożonych wydarzeń, historie ludzi, miejsc – będą mieli szansę spotkać się, wymienić uwagami i opiniami, wzajemnie się inspirować i motywować do następnych działań. Owocem tych działań będzie praca nad autorskim reportażem na własnym blogu. Uczestnicy programu przedstawiają szkice swoich prac na oddzielnych blogach projektowych. Ten blog jest miejscem, gdzie znajdziecie pomysły na reportaż, inspiracje, podpowiedzi dotyczące metod pracy i sugestie tematów do odstąpienia. Będziemy Was zachęcać do udziału w różnych spotkaniach, przeczytania ciekawych reportaży, wybrania się na wystawę czy posłuchania audycji radiowych. Mamy nadzieję, że blog stanie się „reporterską kawiarnią”, gdzie razem podzielimy się reporterskimi smacznymi kąskami, podpatrzymy mistrzów, przedyskutujemy ciekawe tematy i zaplanujemy wyprawy w teren.

Aby zachęcić Was do systematycznej pracy nad wybranymi tematami i regularnym publikowaniem osiągnięć i postępów blogach, do komentowania blogów zaprosimy znanych reportażystów, którzy swoimi uwagami zainspirują Was do dalszej pracy nad wybranymi materiałami oraz zdradzą część tajników pracy reportażysty.

Blog jest jednak przede wszystkim miejscem, gdzie uczestnicy spotykają się, by wspólnie pomagać sobie w pracy nad reportażem. Do Waszej dyspozycji pozostają także koordynatorzy programu – Katarzyna Grubek (katarzyna.grubek@ceo.org.pl), odpowiedzialna za program Literacki Atlas Polski. Reportaże, oraz Kamila Wieczorek (kamila.wieczorek@ceo.org.pl) i Zofia Gradek odpowiedzialne za kontakt z uczestnikami i administratorki bloga.

Do dzieła!

Komentowanie wyłaczone.

Kategorie

Szablon: devolux.nh2.me tłumaczenie: WordpressPL
css.php