Literacki atlas Polski. Reportaże |

Jak korzystać z bloga

W naszych zamierzeniach blogiceo.nq.pl/lapr jest podstawową platformą wymiany myśli, pomysłów na reportaż oraz miejscem, w którym będziecie mogli publikować szkice swoiach prac i gotowe materiały (zarówno literackie, jak i radiowe, filmowe czy też fotoreportaże). Macie także możliwość dyskusji i komentowania swoich postępów, podpowiadania rozwiązań i poddawania ich konstruktywnej krytyce.

Aby nasza współpraca była jak najbardziej efektywna dobrze będzie, jeśli poznacie kilka reguł, według których blog będzie funkcjonował.

1) Blog to miejsce spotkań i współpracy uczestników programu Literacki Atlas Polski. Reportaże i do nich przede wszystkim jest kierowany. Możliwość umieszczania wpisów, komentowania i współtworzenia bloga jest zarezerwowana dla uczestników programu, koordynatorów Centrum Edukacji Obywatelskiej i zaproszonych ekspertów.

2) Zachęcamy każdy z zespołów uczestniczących w programie Literacki Atlas Polski. Reportaże do komentowania wpisów na blogu, przesyłania ciekawych informacji, dzielenia się pomysłami na reportaż, problemami czy nawet fragmentami tekstu. Na bloga zapraszamy uczniów i nauczycieli!

3) Koordynatorzy zastrzegają sobie prawo do moderowania wpisów i komentarzy.

4) Zwróćcie uwagę, że każdy wpis jest podpięty do jednej z kategorii – „Reportaż literacki”, „Reportaż filmowy”, „Reportaż radiowy”, „Fotoreportaż”, „Reportaż o Warszawie”. Ułatwi to znacznie to odnalezienie wszystkich wpisów dotyczących jednego tematu.

5) Wszystkie sugestie, propozycje, problemy i pytania techniczne, bądź dotyczące funkcjonowania blogów koordynatorzy i uczestnicy publikują w kategorii „Organizacyjnie”, bądź kontaktują się z administratorem bloga.

6) Kategoria „Inspiracje” będzie nam służyć do wrzucania informacji o ciekawych, inspirujących materiałach (reportażach publikowanych w prasie, telewizji, radiu, fotoreportażach), ważnych wydarzeniach, wystawach, spotkaniach z autorami. Korzystajcie z niej także wtedy, gdy chcecie zaproponować pozostałym zespołom temat, którego sami nie możecie zrealizować, bądź pomysł, w jaki sposób „ugryźć” jakiś problem. Wymieniajcie się myślami, metodami pracy.

Komentowanie wyłaczone.

Kategorie

Szablon: devolux.nh2.me tłumaczenie: WordpressPL
css.php