ŚWIĘTA!!!

Wył.

W dniu dzisiejszym zakończyliśmy naukę w roku 2011. Teraz przed nami 10-dniowa przerwa na świętowanie. Jesteśmy z tego bardzo zadowoleni.

Redaktorzy

KONKURS

Wył.

Dnia 20 grudnia odbył się konkurs na najlepszy wystrój klas w Świątecznych klimatach. Ocenie podlegały: pomysłowość, staranność, jakość wykonania. Klasy oceniali: p. Katarzyna Bazarnik, p.Urszula Trojanowska, p. Danuta Szot, p. Alicja Sobczak.  Wyniki nie są jeszcze znane.

Redaktorzy

Oto kilka zdjęć z naszej klasy:

PROJEKT

Wył.

Dnia 16 grudnia odbyły się zajęcia tworzenia ozdób z Origami  prowadzone przez koleżanki z naszej klasy: Małgorzatę Kącką, Patrycję Krzywdę, Joannę Łukasik oraz Lucynę Ichniowską w ramach projektu szkolnego.Z porównaniem do poprzednich projektów był on ciekawy i dał dużo radości uczniom oraz nauczycielom.  Dziewczyny powiedziały parę słów o Origami. Następnie wykonywaliśmy różne ozdoby z papieru. Oby więcej takich zajęć!!

Redaktorzy

Oto kilka zdjęć:

SZCZĘŚLIWY NUMEREK

Wył.

Jesteśmy bardzo rozczarowani decyzją SU o wycofaniu z gimnazjum szczęśliwego numerka. Była to bardzo dobra alternatywa na uniknięcie pytania lub niezapowiedzianej kartkówki. Powodem usunięcia  szczęśliwego numerka jak ogłosił Przewodniczą…cy SU jest nagminne niszczenie karteczki z numerkiem przez szkolnych „chuliganów”. Naszym zdaniem to nie był dobry pomysł, żeby przez kilku uczniów musieli cierpieć inni. Są inne sposoby na rozwiązanie tego problemu, lecz SU zawsze  wybiera najprostsze z nich!

Redaktorzy

MIKOŁAJKI

Wył.

Dnia 6 grudnia w naszej szkole odbyły się Mikołajki. Każdy z uczniów miał za zadanie nosić czapkę Mikołaja. Dawała ona wiele przywilejów np. ochronę przed pytaniem. Ten pomysł bardzo nam się podobał.

Redaktorzy

css.php