Czas się wypromować…

Kiedy już osiągnęliśmy wytyczone przez siebie cele, przyszedł czas na promocję naszych działań. Zaczęliśmy od swojego ogródka, czyli od prezentacji rezultatów naszej aktywności na forum szkoły. Na tablicach szkolnych korytarzy porozwieszaliśmy zaprojektowane plakaty oraz wymyślone przez nas hasła antyhejterskie.

IMG_2057

IMG_5233

IMG_5237

IMG_5250

Poza tym spot naszej kampanii zaprezentowaliśmy całej społeczności szkolnej podczas Szkolnego Festiwalu Nauki. Spotkaliśmy się z wieloma życzliwymi komentarzami. Dziękujemy:)

Informacje dotyczące naszych dokonań można przeczytać również na stronie internetowej naszej szkoły http://loprus.pl/.

 

Ale jak się promować, to się promować!!! Wzięliśmy sobie do serca nazwę programu, który realizowaliśmy „Włącz się. Młodzi i media” i postanowiliśmy zainteresować naszą akcją lokalne media. W tym celu udzieliliśmy wywiadu dziennikarzowi lokalnego radia. Na antenie Radia Victoria mogliśmy opowiedzieć o celu i przebiegu naszej działalności.

Ponadto lokalna gazeta „Głos Skierniewic i Okolicy” na swojej stronie internetowej poinformowała o przeprowadzonej przez nas kampanii: http://www.eglos.pl/dzien-nauki-i-talentow-w-prusie/0,-2rm,3/.

Urząd Miasta Skierniewice również docenił naszą pracę i na swoich stronach internetowych zamieścił nakręcony przez nas film oraz krótką relację z przebiegu kampanii: http://www.skierniewice.net.pl/aktualnosci/88733.

Ale nie ma dobrej promocji bez portali społecznościowych, szczególnie bez Facebooka . Na stronie https://www.facebook.com/kochamSkierniewice/?fref=ts mieszkańcy Skierniewic mogli przeczytać o naszych dokonaniach.

Za wszystkie  likeserdecznie dziękujemy :) zdjęcie profilowe użytkownika I love SKC

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge