WF na ściance!

Nie każda lekcja wychowania fizycznego musi odbywać się na hali gimnastycznej. W ramach programu „Wf z klasą” uczniowie I b2 wybrali się na ściankę wspinaczkową, (hala OSiR Suwałki). W zajęciach uczestniczyło 15 uczniów. Nad bezpieczeństwem czuwało dwóch instruktorów oraz nauczyciel wychowania fizycznego p. Marcin Orzechowski. Jest to już kolejne nasze wyjście na ściankę wspinaczkową (wf poza salą gimnastyczną).
12380049_551049648386451_1028731831_n

 

Była świetna zabawa!

4 thoughts on “WF na ściance!

 1. Witam, z przyjemnością odwiedziłem Waszego bloga!!! Gratuluję działań w programie
  WF z Klasą. Zapraszam na naszego bloga. Pozdrawiam!

 2. cześć Marcin, najlepsze życzenia noworoczne. Widzę, że jesteście bardzo aktywni zarówno w szkole, jak też poza nią. Cieszy to i motywuje do naśladowania Was. Ciekawe propozycje aktywności ruchowej (narty, ścianka) pozwalają uczniom, a w Waszym przypadku młodzieży, bardzo angażować się i w przygotowania, i w same uczestnictwo, są tam gdzie dzieją się fantastyczne rzeczy. Wiem, jak trudno przekonać młodzież do ruchu, ale nie widać tego problemu w Waszej szkole. Przekaż gratulacje swoim uczniom, że mają Wspaniałego nauczyciela WF-u.
  pozdrawiam, Adam Grabowski – Lokalny Lider „WF-u z Klasą”.

 3. No pięknie! Tylko pozazdrościć takiego WF-u! A jakie są Wasze wrażenia? Kolejne wyjście = kolejne umiejętności? Czy uczniom podoba się ta forma lekcji? Czy dobrze rozumiem, że jest to Wasze pierwsze zadanie semestralne?

  Marcinie trochę niepokoi mnie, że na Waszym blogu wciąż nie ma relacji ze Sportowego Okrągłego Stołu :( Widzę, że prężnie działacie: zawody i turnieje non – stop! Cieszę się, że masz tak utalentowaną, pracowitą i aktywną młodzież :) Pamiętaj jednak, że SOS to kluczowe zadanie w programie WF z Klasą i relacja z debaty szkolnej musi znaleźć się na blogu. Wiem, że Wasze spotkanie odbyło się 5.11.2015 i mam nadzieję, że to tylko drobne przeoczenie w ferworze kolejnych aktywności ;)

  Czekam z niecierpliwością i pozdrawiam serdecznie.

  Ania
  WF z Klasą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge