EtnoShow Warszawa

29 listopada 2012 odbyło się EtnoShow w Państwowym Muzeum Etnograficznym w Warszawie. Nasza grupa pokazała tam rzeczy potrzebne w domu (np. kołowrotek, żelazka) oraz rzeźby ludowe w drewnie i ze słomy. Mieliśmy również swoje „5 minut” na scenie, gdzie śpiewaliśmy i recytowaliśmy wiersze.

Nie obyło się bez wielu pytań. Eksperci pytali nas o projekt i nasz temat związany z rzeźbiarstwem. Robiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby dobrze odpowiedzieć na wszystkie pytania :D

Było bardzo smacznie, ciekawie i kolorowo. Wrócimy za rok :)

 

2 thoughts on “EtnoShow Warszawa

  1. Wasze stroje, wasz występ i wasze stoisko były doskonale przygotowane i należą wam się ogromne gratulacje :) Widać, że jesteście zaangażowani w to co robicie i włączacie to swoją odwagę i kreatywność, a to zawsze przynosi ponadprzeciętne rezultaty!
    Żałuję, że nie udało mi się nigdy zastać was wszystkich przy stoliku abym mogła osobiście uścisnąć wasze dłonie, ale skoro wybieracie się do nas za rok, to mam nadzieję, że jeszcze wszystko przede mną! :)

    Pozdrawiam ciepło,
    Dorota Marszałek
    dorotamarszalek ostatnio opublikował..Blogi 2.0 – wielkie otwarcieMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge