POSZUKIWANY – POSZUKIWANA

Witajcie. Zapoznaliśmy się z zadaniem Poszukiwany – Poszukiwana. Z chęcią włączymy się do tej Akcji, ponieważ bardzo nam zależy na 3 gwiazdce. Nasza propozycja to zwierz poszukiwany przez nas Drzewiak rudy.

Drzewiak rudy

                                                         Drzewiak rudy

Konkurs

Rysunkowy Konkurs Biblijny im. Sługi Bożego Kard. Augusta Hlonda

W miesiącu styczniu w naszej szkole został rozstrzygnięty Konkurs Biblijny im. Sługi Bożego Kard. Augusta Hlonda, przygotowany przez panią Sylwię Klamrowską i Justynę Brunka. Z klas drugich zostało wybranych pięć prac, trzy z nich należą do nas:).

Oto nasze prace

    Katarzyna Mrzygłocka

       Katarzyna Mrzygłocka

Oliwier Kotłowski

         Oliwier Kotłowski

Bartosz Lejman

 Bartosz Lejman

Trzymajcie za nas kciuki w marcu, wtedy odbędzie się etap rejonowy.

Ferie w Zieleńcu

Witam

To ja Kasia z 2 e. Jestem od soboty 18. 01 z rodzicami na feriech w Zieleńcu. Mimo, że jest cieplo to trochę śniegu się uchowało i jako tako można jeździć na nartach. Choć trochę się bałam to dałam się namówić na jazdę pod okiem instruktora. Dzielnie sobie radzę i nie boję się jazdy na wyciągu orczykowym. Mimo, że dopiero uczę się jeździć obyło się bez przykrych upadków. Lekcje z instruktorem bardzo mi się podobały i będę wracać na stok codziennie.

Ja i moje szusowanie na stoku.

IMG_1442  IMG_1450

IMG_1436

 

Bezpiecznie na feriach

20140116_110956

Dużymi krokami zbliżają się upragnione ferie zimowe. W tym roku rozpoczynamy je jako pierwsi!!! :) Dziś na szkolnym apelu przypomnieliśmy sobie zasady bezpiecznego spędzania ferii. Klasy I a i III e przygotowały wiersze i piosenki o tematyce bezpiecznych ferii, a Pani Kamila Bujak ciekawą prezentację multimedialną. Wszystkim, którzy rozpoczynają ferie razem z nami (20. I. 2014 r.) życzymy dobrej zabawy, odpoczywajcie i wracajcie cali i zdrowi do szkoły po feriech.

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Podczas 22 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pomagałam bratu i jego kolegom w zbiórce pieniędzy, które w tym roku są przeznaczone na pomoc dzieciom i osobom starszym. Było zimno, padał deszcz, ale to nas nie zniechęciło. Będziemy grać tak jak Jurek Owsiak: ,,Do końca świata i jeden dzień dłużej”.

Pozdrawiam Kasia

IMAG0019[1]