O NAS

Witamy. Wszyscy jesteśmy uczniami klasy drugiej i uczęszczamy na kółko Mali naukowcy. Każdy z nas chciałby się Wam przedstawić.

Mam na imię Ala. Mam 7 lat. Lubię tańczyć i rysować. W wolnym czasie oglądam bajki i jeżdżę na wycieczki rowerowe. Moja ulubiona książka to „Wróć Alfiku!”.

 

Nazywam się Samuel Pilipionek i mam siedem lat. Chodzę do drugiej klasy Szkoły Podstawowej. Po południu uczę się jeszcze w Państwowej Szkole Muzycznej grać na gitarze. Interesuje mnie wiele rzeczy. Bardzo lubię zajęcia sportowe np: grę w piłkę, pływanie, jazdę na rowerze. Lubię też czytać książki o zwierzętach. Mam też przyjaciela pieska, który nazywa się Czester.

Pozdrawiam

Samuel

Bardzo lubię grać w piłkę nożną z kolegami. Lubię też budować różne budowle z kocków lego. Lubię spędzać czas z moimi babciami ponieważ poświęcaja mi czas i bawimy się w różne fajne zabawy. Spędzanie czasu z moją rodzina też jest fajne na przykład kiedy jeździmy na plaże z naszym psem Bimbusiem i rzucamy mu patyk to jego ulubiona zabawa. Jestem wesoły i koleżeński mam dużo kolegów i koleżanek a moim przyjacielem jest Samuel, bardzo lubię różne gry i zabawy, lubię również się wygłupiać,lubie też chodzić do szkoły i sie uczyć.

Pozdrawiam Jasiu
.

Nazywam się Mateusz Płotka, mam 8 lat i jestem uczniem drugiej klasy. Mieszkam w Zelewie. Mam kochanego brata, rodziców. Lubię grać w gry na konsoli PS3. Lubię uprawiać różne sporty. Interesuję się dinozaurami.

Mam na imię Mikołaj. Mam 8 lat. Chodzę do klasy II b SP11 w Wejherowie.
Interesuję się klockami lego, pływaniem, piłką nożną. Lubię zbierać karty
piłkarskie Ekstrasa i Uefa Champions. Marzę żeby jeszcze raz pojechać do Legolandu.

 

Hej! Nazywam się Bartek. Mam 8 lat i jestem uczniem klasy 2b.Moje kolory to niebieski i zielony .Lubię zabawki lego Chima. Czytam książki o zwierzętach , mam ich dużo.

 

Dzień dobry

 

Nazywam się Antek i mam 8 lat, jestem koleżeński i miły. Chodzę do 2 klasy szkoły podstawowej nr 11 w Wejherowie. Jeśli chciałbyś się ze mną przyjaźnić to napisz do mnie na blogu który wraz z koleżankami i kolegami z kółka „ Mali naukowcy” będziemy prowadzić.

.

Nazywam się Marta Pranga, mam 8 lat, jestem uczennicą klasy drugiej. Lubię jeździć na hulajnodze i wymyślać różne, ciekawe zabawy z kuzynką Olą. Mój ulubiony kolor to czerwony, a ulubiona baśń to „Mała Syrenka”. Interesuje mnie przyroda i zwierzęta. W moim pokoju mam akwarium z kolorowymi rybkami, którymi się opiekuję. W przyszłości chciałabym zostać piosenkarką lub nauczycielką.
Pozdrawiam
.

 

Nazywam się Łukasz Przekwas. Mam 7 lat i chodzę do 2 klasy. Lubię zwierzęta. Mam psa, który ma na imię Fiona. Lubię sport, matematykę i lubię czytać. Lubię biegać i skakać. Lubię się bawić Lego i grać w gry planszowe i na konsoli.

Pozdrawiam

 

Nazywam się Daria Tomaszewska. Mam 7 lat i chodzę do drugiej klasy. Lubię chodzić na basen i jeździć na rowerze. Chętnie rozwiązuję krzyżówki i zadania matematyczne. Czasami pomagam mojej babci robić ciasta i sałatki. Najbardziej lubię chodzić na plac zabaw i bawić się z koleżankami. Chciałabym nauczyć się jeździć na rolkach.

Pozdrawiam

A to cała nasza zgrana paczka:)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.