Wielki sukces !!

Z dnia na dzień rośniemy w siłę. Aktualne tempo rozwoju, jest zastraszające, a przyszłościowe wizje rozwoju działalności motywuje nas do pracy każdego dnia. Trudy i ciężka praca opłaciły się widokiem niesamowitych rezultatów rankingu gazety Forbes.mamdk forbes (1) Zrzut ekranu 2013-11-29 (godz. 22.46.11) (1)

Kochani czytelnicy, zwolennicy, poddani

Zbliżają się wakacje, a jak wiemy okres letni dla naszego przedsiębiorstwa obfituje i będzie obfitował bogatymi plonami, co oznacza wysokie przychody. Rozwijamy się, poszerzamy granice działalności, kupujemy nowoczesny sprzęt. Wraz z zarządem zdecydowaliśmy, że czas na bezpośredni zwrot do klienta, czas na niższe ceny i zawiązywanie spółek z zagranicznymi rolnikami. Aby pracowało nam się lepiej zakupiliśmy specjalnie dla was 20 luksusowych limuzyn, 5 sportowych coupe i 4 jachty, abyśmy mogli dotrzeć z naszym produktem w każdy zakątek świata, oraz wypoczywać po ciężkich negocjacjach.

Pozdrawiam

Prezes zarządu finansów; Jakub Bogal Zrzut ekranu 2013-12-05 (godz. 22.39.07) (1) Zrzut ekranu 2014-01-27 (godz. 22.48.09) (1) C17605266_2 (2)

To nowa era dla naszej firmy, większe pieniądze, większe możliwości

Witamy,

podczas naszej nieobecności, mieliśmy przyjemność bycia w Dubaju. Odbyło się tam spotkanie najbogatszych biznesmenów świata. Zaprezentowaliśmy nasz pomysł na nowy produkt – kalarepa. Czy przyniesie ona kolejny zysk? Tego nie wiemy lecz myślimy, że może to być nowy przebój, który da Polsce popularność i Polacy znowu będą z nas dumni.

234

Nowe samochody dla prezesów

Witamy,
w ostatnim czasie wykupiliśmy akcje znanych spółek, które przyniosły nam bardzo wiele zysków. Aby uczcić nasze sukcesy zdecydowaliśmy się na kupno nowych samochodów oraz budowę luksusowej siedziby naszej firmy.

 

Serdecznie witamy!

Wraz z rozwojem naszej korporacji nastał czas na założenie bloga. Nasze niezwykłe notowania na giełdzie i imponujące wyniki w handlu ziemniakami przykuły uwagę wielu osób. Zamierzamy dzielić się z wami naszymi planami, strategiami, danymi oraz ciekawostkami na temat pyrek.

Pozdrawiamy