Festiwal Projektów 2013

Wczoraj mieliśmy okazję wziąć udział w bardzo wyjątkowym wydarzeniu – Festiwalu Projektów organizowanym przez Szkołę z Klasą w Warszawie. Nasza podróż rozpoczęła się już o godzinie czwartej rano! A po perypetiach ze spóźnieniem pociągu wyszło na to, że wróciliśmy już po północy, czyli  dzisiaj. Do Warszawy przyjechało 50 zespołów uczniowskich z całej Polski, od szkół podstawowych po szkoły średnie. Oj działo się, działo. Każdy z zespołów starał się zaprezentować swój projekt w jak najlepszy sposób. Były rozmowy, realne spotkania z blogowiczami (pozdrowienia dla Trzeci@ków z SP1 w Piszu!) oraz inne atrakcje przygotowane przez organizatorów. Poznaliśmy Panią Magdę! Tak, właśnie tą, która tak wspaniale i życzliwie komentuje nasze blogi. Niezapomniane spotkanie! Myślę, że najlepszym przedstawieniem wydarzeń tego dnia będą zdjęcia. Po Festiwalu mieliśmy przyjemność zwiedzić fantastyczne Centrum Nauki Kopernik, ale o tym przeczytacie dopiero jutro. Miłego dnia!

montowanie stanowiska
rozpoczęcie festiwalu
Czy już wszystko mamy gotowe?
rozmowa z panią ekspert
prezentacja statystyk pani ekspert
Sandra w biżuterii łemkowskiej
Z czym kojarzy się Szkoła z Klasą?

Zdjęcia: Agnieszka Rudzik-Sawicka CC BY-NC

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii, Blog, projekt, Szkoła z Klasą, Wydarzenia z tagami: , , . Dodaj do zakładek ten link.

8 Responses to Festiwal Projektów 2013

 1. nationalek powiedział:

  Ale super! Szkoda, że mnie tam nie było ! To musiałoby bardzo miłe, spotkać tylko blogerów w jednym miejscu w jednym czasie. I to jak przygotowanych ! Super! ;D Gratulacje :)
  nationalek ostatnio napisała Success!My Profile

 2. BS powiedział:

  Gratuluję Wam i podziwiam całoroczną pracę, którą wiernie ogląda, podglądami i uczę się. to wspaniałe , Pani Agnieszko, że potrafiła Pani własnym przykładem zachęcić i wspierać swoich uczniów, aby zrealizować ten projekt. Wyrazy uznania i podziwu. Pozdrawiam!
  BS ostatnio napisała O pszczołach…My Profile

 3. nationalek powiedział:

  A dziś zapraszam do przeczytania mojego wpisu gościnnego u moich przyjaciółek :) Blog nosi tytułł „Baśka & Krycha”, choć nie ma nic wspólnego z imionami dziewczyn. Tym razem post w naszym ojczystym języku i na temat spędzania wolnego czasu w deszczowe dni :)
  nationalek ostatnio napisała Success!My Profile

 4. nationalek powiedział:

  A dziś zapraszam do przeczytania mojego wpisu gościnnego u moich przyjaciółek :) Blog nosi tytułł „Baśka & Krycha”, choć nie ma nic wspólnego z imionami dziewczyn. Tym razem post w naszym ojczystym języku i na temat spędzania wolnego czasu w deszczowe dni :) http://baskaikrycha.blogspot.com/

 5. morgi6665 powiedział:

  Ooo, jak miło zobaczyć Sandrę w naszej krywulce :) Zgadzamy się z Panią wydarzenie było wyjątkowe, super przygoda :) Nam też było bardzo miło spotkać się z Panią Magdą :) pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji :)
  morgi6665 ostatnio napisała Fotorelacja z Ogólnopolskiego Festiwalu ProjektówMy Profile

 6. Szkoła z klasą 2.0 powiedział:

  Witam pani Agnieszko :)

  O rany, czuję się wyróżniona, że tyle o mnie napisaliście we wpisach :) Matko, matko – nie wiem gdzie schować rumieńce :D
  Ja jestem zachwycona, że mogła Was poznać, chwilę z Wami porozmawiać (zdecydowanie za krótko) i Was wyściskać na żywo :) Bardzo się cieszę, że przyjechaliście i że Festiwal i pofestiwalowe szaleństwo w CNK Wam się podobało :) Pewnie byliście zmęczeni jak smoki, co?

  Burza i mnie dała się we znaki – wracałam z CNK do domu rowerem w deszczu i zastanawiałam się, czy dotrę cała, czy w elektrycznych kawałkach ;) Na szczęście mieszkam całkiem niedaleko i nie było tak źle, ale byłam mokruteńka :) Za to cała szczęśliwa, że tyle fajowych ludzi poznałam jednego dnia! Ach, jaka szkoda, że Festiwal jest tylko raz w roku…

  Pani Agnieszko, ściskam najserdeczniej jak umiem i mam nadzieję, że jeszcze nie raz spotkamy się w sieci i realnym świecie!!

  Do zobaczenia! :)

  Magda
  Szk 2.0
  Szkoła z klasą 2.0 ostatnio napisała Uczniowie o Festiwalu ProjektówMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge