Wielki marsz – przyłączysz się?

Wielki marsz” (The Big March) to wirtualna demonstracja przeciwko przemocy w internecie, która odbędzie się 11 czerwca 2014. Organizator akcji: BeatBullying zaprasza internautów z całej Europy do udziału w wirtualnym pochodzie. Celem jest zgromadzenie miliona osób, które jako avatary przemaszerują przez strony internetowe domagając się lepszej ochrony przed nienawiścią w sieci. Zachęcam do przyłączenia się do akcji! Każdy z nas chciałby poczuć się bezpiecznie poruszając się po wirtualnej przestrzeni. Więcej szczegółów oraz dokładna obrazkowa instrukcja znajdują się na stronie http://www.wielkimarsz.pl/ Na zachętę prezentuję mój awatar i życzę dobrej zabawy przy tworzeniu własnego :)

avatar_wielki_marsz

Tekst na podstawie http://www.wielkimarsz.pl/
Grafika: rzut ekranu avatara ze strony http://bigmarch.beatbullying.org/

Ten wpis opublikowano w kategoriach: Bez kategorii, Ciekawostki, Informatyka, Szkoła z Klasą, Wydarzenia z tagami: , . Dodaj do zakładek ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge