Jaworznianie w kadrze Polski JU JITSU

JAWORZNIANIE W KADRZE POLSKI W JU-JITSU

image

Zawodnicy Klubu Walki Wręcz „Partner 2” Jaworzno zostali powołani do Kadry Narodowej Kadetów w Ju-jitsu. W dniach 24-27września będą reprezentować Polskę w Pucharze Świata Kadetów w Ju-jitsu, który odbędą się w Bośni i Hercegowinie.

Wśród kadrowiczów z jaworznickiego klubu znalazło się troje uczniów z naszego gimnazjum:

Arkadiusz Małek urodzony 20 kwietnia 2001 roku jest uczniem klasy wspinaczkowo-obronno-ruchowej w Gimnazjum nr 3 w Jaworznie. Zawodnik bardzo wszechstronny, dobrze radzący sobie we wszystkich fazach pojedynku.  Posiada wielkie serce do walki co pomaga mu podczas starć na macie. Aktualny Wicemistrz Polski Kadetów w Ju-jitsu.

image

Michał Oleksiewicz urodzony 20 listopada 2001 roku jest uczniem klasy wspinaczkowo-obronno-ruchowej w Gimnazjum nr 3 w Jaworznie. Zawodnik o dużej sile oraz wytrzymałości. Specjalizuje się w rzutach obrotowych oraz trzymaniach. Na macie zawsze realizuje założenia taktyczne. Aktualny Mistrz Polski Kadetów w Ju-jitsu.

 

Patryk Urban urodzony 11 września 2000 roku jest uczniem klasy wspinaczkowo-obronno-ruchowej w Gimnazjum nr 3 w Jaworznie. Zawodnik bardzo szybki i dynamiczny. Na macie zawsze daje z siebie wszystko. Specjalizuje się w ciosach i kopnięciach. Aktualny brązowy medalista Mistrzostw Polski Juniorów w Ju-jitsu.

image

Wszyscy zawodnicy pod okiem trenera Łukasza Proksy ciężko przepracowali wakacje i są w fazie szlifowania formy podczas walk sparingowych. Cała trójka jest dobrze przygotowana do startu w zawodach i z pewnością młodzi sportowcy z Jaworzna będą godnie reprezentować biało-czerwone barwy na matach w Bośni i Hercegowiny.

Wyjazd zawodników jaworznickiego klubu na Puchar Świata Kadetów w Ju-jitsu jest możliwy dzięki współpracy z Urzędem Miasta Jaworzna. Trenerowi oraz zawodnikom życzymy sukcesów a wszystkich chętnych do rozpoczęcia swojej przygody ze sportami walkizapraszamy do wspólnych treningów, które jaworznicki klub sportowy prowadzi w Gimnazjum nr 3 w Jaworznie.

One thought on “Jaworznianie w kadrze Polski JU JITSU

 1. Witam sportowo,
  nazywam się Beata Sobczak-Kuca i pełnię rolę Lokalnego Lidera w woj. śląskim Programu „WF z Klasą”. Bardzo się cieszę, że będziemy mogli współpracować w blogosferze. Z przyjemnością odwiedzać będę Waszego Bloga, który pełni rolę SPORTOWEJ KRONIKI i jest miejscem do wzajemnych inspiracji :)
  Jestem nauczycielem WF/Tańca w Szkole Podstawowej nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi w Częstochowie.

  Życzę pełnych sportowych wyzwań przygód oraz satysfakcji z podejmowanych działań :) Jestem przekonana, że razem uda nam się dokonać :P RZEWROTU NA WF-ie” :)
  Oferuję także swoją pomoc w sprawie działań programowych, prowadzenia bloga itp. :)

  Kontakt: beata.sobczak-kuca@lider.ceo.org.pl

  Pozdrawiam, Beata Sobczak-Kuca – Lokalny Lider
  http://blogiceo.nq.pl/szkolapodstawowanr31wczestochowiew3edycjiwfzklasa/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge