ADELA NICIARZ I DAWID MACHNA ZWYCIĘZCAMI PUCHARU POLSKI W JU-JITSU

ADELA NICIARZ I DAWID MACHNA

ZWYCIĘZCAMI PUCHARU POLSKI W JU-JITSU

 

W sobotę 13 kwietnia w Hali Stulecia Cracovii pod auspicjami Polskiego Związku Ju-jitsu odbył się Puchar Polski w Ju-jitsu. W turnieju startowało kilkuset zawodników reprezentujących kilkadziesiąt klubów z całego kraju w konkurencjach duo-system, fighting oraz newaza. Znakomicie przygotowana do startu drużyna Klubu Sportów Walki „Satori” Jaworzno prowadzona przez trenera Łukasza Proksę wywalczyła siedem złotych, trzy srebrne oraz jeden brązowy medal.

W grupie wiekowej U12 w jaworznickiej drużynie rywalizowało dwoje uczniów klasy sportowej o profilu wspinaczki i judo Adela Niciarz oraz Dawid Machna, którzy treningi w klubie uzupełniają o zajęcia judo na lekcjach wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 6 w Jaworznie. Adela Niciarz w turnieju nie miała sobie równych w kat. -44kg i pokonując kolejne rywalki zdobyła złoty medal. Dawid Machna po zaciętych bojach w kat. -46kg pokonał wszystkich przeciwników i również wywalczył złoty krążek. Trener Łukasz Proksa uważa, że medale pucharu Polski to ogromny sukces naszych uczniów i liczy że konsekwencją wysokich wyników w kraju będą powołania ich do kadry na zawody międzynarodowe. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

 hahahahahahha

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge