Uczniowie naszej szkoły nagrodzeni przez Prezydenta Miasta Jaworzna

Uczniowie naszej szkoły nagrodzeni

przez Prezydenta Miasta Jaworzna

W piątek 10 maja Prezydent Miasta Jaworzna przyznał Sportowe Nagrody Miasta Jaworzna najlepszym jaworznickim zawodnikom, którzy w roku 2018 osiągnęli wybitne wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym i krajowym. W tym roku uhonorowanych zostało 72 zawodników, reprezentujących 16 dyscyplin sportu. Nagrody zostały wręczone w sali obrad Urzędu Miasta Jaworzna przez Prezydenta Miasta Pawła Silberta. Wśród wyróżnionych zawodników doceniono również troje uczniów Szkoły Podstawowej nr 6 w Jaworznie, wśród których znaleźli się uczniowie klasy sportowej Adela Niciarz i Dawid Kajdy a także Aleksandra Masternak z klasy 3 oddziału gimnazjalnego. Warto podkreślić że cała trójka to zeszłoroczni medaliści mistrzostw oraz pucharu Polski w swoich dyscyplinach. Ciężka praca oraz wysokie wyniki naszych wychowanków zostały uhonorowane listami gratulacyjnymi oraz nagrodami finansowymi. Gratulujemy i życzymy kolejnych sportowych sukcesów.

Nagrody Sportowe 2019 (0) Nagrody Sportowe 2019 (2)Nagrody Sportowe 2019 (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge