„Wkręceni 2” to kontynuacja losów bohaterów komedii „Wkręceni”.
Reżyserem produkcji jest Piotr Wereśniak. Zdobył on ogólnopolską popularność tuż po sukcesie ,,Kilera’’, do którego Wereśniak napisał scenariusz.
Tym razem akcja komedii rozgrywa się w Warszawie w blaskach show biznesu. Główny bohater Tomek ,,Szyja’’ Zarówny przeżywa różne perypetie, niekoniecznie bez swojej winy. Życiem chłopaka rządzi nie tylko przypadek, ale także szereg osób, które nie chcą dopuścić, by jego życie stało się znów „normalne”.

Główną rolę zagrał Paweł Domagała, który pokazał talent i bogaty warsztat aktorski, a co najważniejsze, swoją kreacją wzrusza i bawi do łez. Pozostali aktorzy również zagrali przyzwoicie i stanowili świetne tło dla rozgrywających się w napięciu wydarzeń.

Mocną stroną filmu jest dobrze dobrana muzyka. Można było usłyszeć utwory ,,Tylko z tobą chce być sobą’’ Łukasza Zagrobelnego, ,,Nie ufaj mi’’ Igora Herbuta, a także ,,Chcemy być sobą’’ zespołu Perfect.

Komedia ,,Wkręceni 2’’ łamie stereotypy i udowadnia, że nie zawsze kontynuacja filmu musi być kiczowata. Komedia gwarantuje poprawę humoru i z pewnością nikt nie pożałuje poświęconego czasu na jej obejrzenie.

Artykuł opracowała: Marta Wiśniewska

YouTube Preview Image