Harry Potter w świecie Mugoli:)

Hejka!;D
Większość osób kojarzy Harry’ego Pottera z książek i filmów, może jednak są także inne sposoby na dotarcie magicznych opowieści o czarodzieju do naszego świata?
Zauważyłyśmy, że jest jeszcze wiele innych elementów, które dotyczą serii Harry’ego Pottera. Są to m.in.: strony internetowe, serie zabawek, przedmioty codziennego użytku, gry komputerowe lub specjalne zestawy w restauracjach sieciowych.
Każdy z wymienionych elementów wpływa na nas inaczej. Na przykład oglądając film możemy poczuć emocje, które towarzyszą bohaterom w danej chwili, a także zobaczyć i usłyszeć, w jaki sposób mówią i zachowują się. Natomiast zabawki czy przedmioty codziennego użytku umożliwiają nam jedynie samodzielne wymyślenie kolejnej przygody konkretnego bohatera, bez możliwości poznania jego „prawdziwego” życia. W grze komputerowej możemy kierować zachowaniem postaci w różnych sytuacjach. Lepiej wyobrażamy sobie miejsca, w których rozgrywa się akcja.
Zanim będziecie chcieli poznać Harry’ego Pottera lub inną postać zastanówcie się, co naprawdę umożliwi wam dobre poznanie go. Pamiętajcie, że najważniejsza jest wyobraźnia, a także że magia zawsze chce się wedrzeć do naszego umysłu.;D
Do następnego razu!:) ~ A & Z

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge