Pierwsza odznaka :)

W miesiącu lutym zostaliśmy wyróżnieni nadaniem odznak. Uczniowie za swój blog otrzymali niebieską odznakę UCZYMY SIĘ Z TIKIEM, a ja mogę  pochwalić się, jak widzicie po lewej stronie bloga, odznaką zieloną UCZĘ Z TIK, z czego ja i moje koleżanki jesteśmy dumni.

Nasza sympatyczna koleżanka, która jest koordynatorem szkolnym i zagrzewa nas do aktywnej pracy, dopinguje wszystkich tytułem SZKOŁY EKSPERCKIEJ.

Posted in Bez kategorii, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2013/14 | 4 Comments

Zaczynają TIKać

Jak już zauważyliście moje koleżanki zaczęły już TIK-ać :D

Powstały ich strony informujące o działaniach jakie wykonują w ramach naszego projektu i mam nadzieję, że coraz więcej ciekawych działań jak i ich opinii zobaczycie na naszym blogu.

English Corner,  Pierwsz@ki C oczywiście na moją stronkę także Belfuś TIK

Pozdrawiam blogerów i przyjemnej e-lekturki :)

Posted in Bez kategorii, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2013/14 | 7 Comments

Te@tr w szkole

Po krótkiej rozmowie przekonałem koleżanki do skorzystania z propozycji Internetowego Teatru Telewizji dla szkół jako wzbogacenie lekcji języka polskiego w naszej szkole. Pokazałem, iż technika nie jest taka straszna, a może ułatwić życie :)

W dniu 27.11.2013 odbyła się inauguracja  Internetowego Teatru w klasach pierwszych sztuką pt. „Tymoteusz i ptaki”, obszerniejsza relacja w Pierwsz@ki C

Posted in Bez kategorii, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2013/14 | 1 Comment

Szkolenie Mierzyni@ków

Młode pokolenie blogujących fanatyków TIK  spotkało się na szkoleniu z zasad prowadzenia blogów.  Dokonali podziału funkcji, a za razem i odpowiedzialności podczas wspólnego realizowania zadań. Opracowano szatę graficzną bloga i zaplanowano pierwsze wykorzystanie bloga do przeprowadzenia ankiety wśród uczniów naszej szkoły. Jakie będą pytania zobaczcie na stronie Mierzyni@ki

Powodzenia!!!

Posted in Bez kategorii, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2013/14 | 2 Comments

Zaczynamy

Pierwszy wpis, głęboki oddech i zastanowienie jak to ująć, żeby trafnie przekazać to co siedzi nam w głowie i sercu :)

Posted in Bez kategorii, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2013/14 | 6 Comments