Igrzyska Śmierci:W pierścieniu ognia

,,Nie dajcie się zwieść – „Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia” to nie jest po prostu kolejna część filmu dla nastolatków na podstawie bestsellerowej książki w stylu Sagi „Zmierzch” ,ale to coś o wiele, wiele więcej. ”Igrzyska śmierci” to rozgrywająca się w nieciekawej przyszłości historia buntu, dojrzewania i, a jakże, miłości. Ale ta historia zaczyna się nie od miłości romantycznej, lecz siostrzanej. ”
igrzyska śmierci

Link do całej recenzji:
http://kultura.gazeta.pl/kultura/1,114438,14994333,_Igrzyska_smierci__W_pierscieniu_ognia____recenzja.html

Pod koniec listopada 2013 roku do kin weszła kolejna część „Igrzysk Śmierci”. Jak wam się podoba ten film? Jeśli jeszcze nie mieliście okazji się z nim zapoznać, to szczerze zachęcamy.

Zdjęcia z Nocnego Maratonu Filmowego

W tym wpisie przedstawiamy wam zdjęcia z wydarzenia filmowego, które zorganizowałyśmy w naszej szkole. Na szczęście wszystko wspaniale wypadło, więc uczestnicy byli zadowoleni. A czy w waszych szkołach także są organizowane takie wydarzenia? Piszcie w komentarzach :)

Teledysk! :D

Na pewno znacie nowy teledysk Donatana i Cleo, piosenka nosi tytuł „My Słowianie”. (LINK) W ciągu 48h zdobył 2,5 mln wyświetleń. Teledysk ten ukazuje naszą słowiańską kulturę ;)
A wy co o nim myślicie? Czekamy na wasze opinie! ;D

Top Ten!

Witamy!
W tym wpisie przedstawimy Wam najlepszych według nas reżyserów filmowych oraz ich produkcje ;D
1.M. Night Shyamalan („Szósty Zmysł”, „Niezniszczalni”)

2.Quentin Tarantino („Django”, „Pulp Fiction”)

3. Daniel Stamm („Ostatni Egzorcyzm”, „Ostatni egzorcyzm 2″)

4.Andrew Niccol („Intruz”)

5.Roman Polański („Oliver Twist”)

6.Andrzej Wajda („Katyń”)

7.Fernando González Molina („Trzy metry nad niebem”, „Pamiętnik”)

8.James Cameron („Avatar”, „Titanic”)

9.Jacek Borcuch („Nieulotne”)

10.Marcin Głowacki („Mój biegun”)

A może macie jakieś pomysły?  Czekamy z niecierpliwością na Wasze propozycje!
P.S : Dodałyśmy linki do biografii każdego z reżyserów, abyście mogli bliżej przyjrzeć się ich twórczości, oraz linki do trailerów  filmów, które stworzyli. Kto wie, może któryś was zaciekawi… ;)

Witamy! ;D

Witamy wszystkich czytelników! Nazywamy się ‚Wielbiciele Kina’, w skład naszej grupy wchodzą: Zuzia, Ewelina, Justyna i Ala. Na tym blogu będziemy zajmowały się tematyką filmów. Chcemy Was zachęcić do wspólnej dyskusji ;) Będzie nam bardzo miło, kiedy pojawią się pierwsze komentarze i wiadomości. Liczymy na Was! Zaczynamy! ;D