MODUŁ 1. GOTOWY!

Witajcie!
Cieszymy się, że zbieramy coraz więcej polubień na Facebooku :)
Projekt, w którym bierzemy udział, nazywa się Młodzi Przedsiębiorczy i realizowany jest od 2009 roku. Pomaga on w planowaniu własnych wydatków, za pomocą ciekawych zadań uczy, jak poprawnie zarządzać finansami i tłumaczy uczniom podstawy przedsiębiorczości.
Program podzielony jest na 5 modułów, właśnie skończyliśmy pierwszy z nich. Na tym etapie mieliśmy przygotować budżet gospodarstwa domowego, dzięki czemu zobaczyliśmy ile tak naprawdę musimy wydać pieniędzy przez miesiąc, by utrzymać dom. Później każdy z nas przygotował własne budżety, które porównaliśmy, rozpisywaliśmy dochody i wydatki. Cóż, jak się okazało, nasze potrzeby nieco się różniły ;D Po analizie i odpowiedzi na podane pytania zabraliśmy się do zrobienia sprawozdania, które wysłane zostało wczoraj :)  Mieliśmy jeszcze kilka rzeczy do zrobienia, jak kontakt z przydzielonym nam mentorem. Wszystko już gotowe, czekamy na akceptację sprawozdania i start modułu drugiego! 
Pozdrawiamy :)

Team Młodzi Ambitni

Jesteśmy :)

Witajcie!

Jesteśmy grupą projektu Młodzi Przedsiębiorczy z Krakowa, nazwaliśmy się Młodzi Ambitni ;) Tu będziemy zamieszczać wpisy o postępie w naszej pracy i działaniach, jakie podejmujemy podczas wykonywania poszczególnych modułów :)