Bollywood w stolicy

Posted by niki95 in Bez kategorii | Leave a comment

W tym wpisie napiszę o filmie produkcji Bollywood, który jest nakręcony u nas w Polsce :) , a dokładnie w Warszawie. Hinduscy producenci po raz kolejny kręcą film w naszym kraju, tym razem jak wyżej napisałam w stolicy. Jest to dobra reklama dla Polski, by mieszkańcy Indii mogli zwiedzić ten piękny kraj. Film będzie nosił nazwę „Kick”, a znanym aktorem kina hinduskiego, który w nim zagra jest Salman Khanimages.

„Kick” – to pełen pościgów i widowiskowych scen film akcji. Bohaterami są ludzie z przeszłością: Shaina – piękna i inteligentna pani psychiatra, i Devi – złodziej ścigany przez ambitnego Himanshu.

Ich losy krzyżują się właśnie w Warszawie. W głównych rolach, prócz Salmana Khana, wystąpi była Miss Sri Lanki Jacqueline Fernandez (28 l.). Warszawa w ostatnich latach była tłem dla kilku hitowych produkcji. W stolicy realizowano m.in. „Pianistę” Romana Polańskiego czy brytyjsko-polski serial „Szpiedzy”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge