Preity Zinta & Rani Mukherjee

Posted by niki95 in Bez kategorii | Leave a comment

Rani_Mukerji_cropped

Rani urodziła się w 1978 r. w Indiach. Od czasu swojego debiutu w 1996r. wystąpiła w blisko 40 filmach i stanowi, wraz z Kahnami i Kajol, ścisłą czołówkę gwiazd indyjskich. Choć pierwszy film hindi „Raja Ki Aayegi Baraat” nie okazał się wielkim sukcesem, to następne z jej udziałem okazały się hitami, stanowiącymi dziś klasykę bollywoodzkich filmów („Ghulam” i „Kuch Kuch Hota Hai”). Wystąpiła w wielu filmach z Shahrukh Khanem i Kajol. Co ciekawe obydwie panie, pomimo pokrewieństwa nie darzą się sympatią. Jest bardzo skoncentrowana na karierze, w wiadomościach pojawia się tylko przy okazji premier filmów, rozdań nagród i festiwali, nie zaś w magazynach plotkarskich. Zaprzecza wszystkim plotkom o romansach. Dom jest dla niej ważny: w 2006 roku kupiła sobie dom w Juhu.

Preity-Zinta-159-0UXEMUMGYD-1024x768Preity nigdy nie myślała, że będzie aktorką. Studiowała psychologię i pracowała jako modelka, kiedy reżyser Shekhar Kapoor wypatrzył ją w reklamie. Preity spodobała mu się tak bardzo, że od razu postanowił zaangażować ją do swojego filmu „Tara Rum Pum”. Film nie został jednak nakręcony, ponieważ reżyser zaangażował się w inne projekty.Bardzo szybko jednak pojawiła się propozycja zagrania w „Kya Kehna!” u Kundana Shaha. W tym samym czasie Preity zaczęła kręcić „Dil se” i w rezultacie ten film stał się jej debiutem. „Dil Se” odniósł wielki sukces i Preity zyskała dzięki niemu wielką popularność. Potem nakręciła „Solder”, i „Kya Kehna!”, „Dil chahta hai” które potwierdziły jej pozycję w Bollywood.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge