Zadania Projektu „młodzi i media”

„Media i ja” czyli zadanie numer jeden w naszym projekcie. Polega ono na wyrażeniu swojej opinii na temat mediów. To zaczynajmy. Na celownik jako pierwszy typ mediów bierzemy telewizje. Telewizja jest najbardziej skomercjalizowanym typem mediów. Co mam na myśli ? Telewizja zdobywa ogromne pieniądze z straszenie ludzi, za skandale i niepotrzebnie obejmuję stanowisko polityczne. No i to tyle o telewizji.

Drugim zadaniem jest analiza reklamy. wybrałem reklamę gry Titanfall (jest to blog o grach więc sami rozumiecie) YouTube Preview Image . Po obejrzeniu tej reklamy mam mieszane uczucia co do tego co ta reklama ma nam pokazać/udowodnić, plus jeszcze do tego mamy do czynienia z reklamą telewizyjną gry. Reklamy tego typu powinny w większości pokazywać rozgrywkę,grafikę albo ogólnie tego czego możemy spodziewać się po produkcie. Reklama ta posiada tylko drugi i ostatni z wyżej wymienionych punktów. Do tego jeszcze w reklamie pojawiają się istoty ludzkie. Moim zdaniem ta reklama nie odzwierciedla prawdziwego produktu tylko jego kilka części, aczkolwiek jestem nabywcą tego produktu, ale żeby dokonać wyboru musiałem obejrzeć jak inni ludzie grają w tą grę.

Kamil Tabaka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge