Kampania, która wyszła poza Rumię …

Cały ten tydzień poświęcamy na przygotowanie wielkiego podsumowania naszej akcji, które odbędzie się 19 stycznia 2015r. w Szkołach Salezjańskich o godz. 17.00.

zaproszenie do kampanii

 

Rozsyłamy zaproszenia, zliczamy ankiety, robimy zestawienia i analizy…  To wszystko było w planie, ale okazało się, że nasze działania spotkały się z wielkim zainteresowaniem. Nasza kampania teoretycznie się kończy, ale praktycznie nadal trwa i raczej nie zamierza się skończyć. Kto powiedział, że zapis w datach ” 5-10 stycznia” opublikowany na plakatach będzie coś finalizował ….

Przerabiamy plakaty i realizujemy nasze działania dalej.

Dziś w szkole kolejny raz udzielaliśmy wywiadu – polecamy piątkowe wydanie Gońca Rumskiego a jutro jedziemy do Telewizji Morskiej do Wejherowa i bierzemy udział w kolejnym programie.

Miasto i okolica nadal tym żyją  a nauczyciele i redaktorzy jednogłośnie twierdzą, że podjęliśmy w kampanii ważny temat, na który ludzie chcą rozmawiać. Bardzo się z tego cieszymy, więc będziemy nadal to robić :)

A jeszcze bardziej cieszymy się, że mamy kolejne „zamówienia” na lekcje profilaktyczne dla szkół podstawowych i w przyszłym tygodniu nasza akcja przestanie być kampanią lokalną !!!!! Telefony dzwonią z innych miast, więc….

WYCHODZIMY POZA POWIAT !!!  :) :) :)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge