Spotkanie z Prezydentem Miasta Radomia

Grupa przed Urzędem Miejskim  Urząd Miejski

Wręczanie petycji

„Obrady przy stole”

Najcenniejszym sojusznikiem okazał się Prezydent Miasta, który 23.04.2013r. znalazł godzinę czasu na spotkanie z nami. Przedstawiliśmy mu cel projektu, opowiedzieliśmy mu o swoich dotychczasowych działaniach i wręczyliśmy petycję z prośbą o wsparcie. Chodziło nam o zwiększenie ilości ławek z oparciami i koszy na śmieci na osiedlu „”Południe”.

Zachowując kulturę dyskusji, w sposób rzeczowy i konkretny przedstawiliśmy swoje argumenty. Wyjaśniliśmy, kto zyska na realizacji naszego projektu ( mieszkańcy, sojusznicy, jak również my sami jako część społeczności). Prezydent nie krył zaskoczenia tym, że w tak przekonywujący sposób potrafimy rozmawiać i pozyskiwać sojuszników. Z pewnością jest to efektem warsztatów prowadzonych przez trenera CEO, jak również naszych starań. Prezydent zaaprobował naszą inicjatywę. Wyraził gotowość pomocy, to jest ustawienia ławek i koszy na śmieci na terenach miejskich osiedla. Jednocześnie zachęcił nas do dalszych działań w przyszłości.Poczuliśmy się usatysfakcjonowani, ponieważ uzyskaliśmy efekty naszej dotychczasowej  pracy.

Obecnie przygotowujemy się z kamerą i aparatem fotograficznym do prezentacji projektu.

Wielkim zaskoczeniem dla nas okazało się to, że nazajutrz Prezydent wraz                         z Wiceprezydentem Miasta osobiście odwiedzili nasze osiedle, aby zorientować się          w lokalizacji ławek i koszy.

Dziękujemy za tak szybkie działanie w naszej sprawie!!! :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge