Nowe działania grupy projektowej

SUKCES PO RAZ PIĄTY

Grupa projektowa Młodzi w Akcji skupiająca uczniów z PSP nr 17 i wygaszanego Publicznego Gimnazjum nr 3 w Radomiu po raz piąty znalazła się w czołówce najlepszych zespołów w kraju, które realizują projekty we współpracy z Fundacją Centrum Edukacji Obywatelskiej w Warszawie w partnerstwie z Fundacją Banku Zachodniego WBK oraz Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności w ramach programu Szkoła Ucząca się.

Tegoroczny finał edycji odbędzie się we wtorek 12 czerwca 2018 r. na Zamku Królewskim w Warszawie. W Arkadach Kubickiego zaprezentujemy efekty naszej całorocznej pracy, podzielimy się własnymi doświadczeniami z trenerami CEO i przedstawicielami zespołów z całej Polski. Na warsztatach nauczymy się upowszechniania wiedzy obywatelskiej, promowania umiejętności i postaw niezbędnych do budowania społeczeństwa obywatelskiego, z pewnością zainspirujemy się pomysłami do dalszej pracy.

Sprawozdanie z udziału w OPPM zamieścimy na naszym blogu i na stronie internetowej szkoły.

Uczniowie klasy 6c i 2a gim. wraz z opiekunkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge