„Is that what you really want?”

Od paru lat jestem wielką fanką kanadyjskiego zespołu Walk off the Earth. Formacja znana jest przede wszystkim dzięki ich nietypowemu coverowi piosenki Gotye „Somebody that I used to know”, w którym pięć osób gra na jednej gitarze. Mało kto jednak wie, że Ci wyjątkowo utalentowani muzycy tworzą też swoje własne kompozycje. Śmiało można nazwać ich multiinstrumentalistami, gdyż każdy z nich potrafi zagrać niemalże na każdym popularnym, ale też mniej znanym instrumencie. Do tego wszystkiego członkowie Walk off the Earth mają bardzo ciekawe koncepcje na swoje teledyski. Jednym z moich ulubionych jest ten stworzony do piosenki „Red Hands”.

 

YouTube Preview Image

 

Choć kamera prowadzona jest chyba w najprostszy z możliwych sposobów, to w połączeniu z nietypowym montażem tworzy to niesamowity efekt. Warto dodać, że wszystko nagrane zostało jednym ujęciem :)

Proces tworzenia teledysku można podejrzeć klikając w link umieszczony na końcu nagrania.

P.S. Zachęcam Was do posłuchania innych utworów zamieszonych na kanale Walk off the Earth na YouTube. Gwarantuję, że ich piosenki szybko wpadną Wam w ucho :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge