Tydzień Przedsiębiorczości

W naszej szkole od 09.04.2014 do 15.04.2014r. trwał  tydzień przedsiębiorczości pod hasłem „Zwiedzam Europę”. W tym czasie odbyły się w 3-osobowych grupach konkursy: na prowadzenie kantoru, biura podróży i turysty. Podczas tego tygodnia bawiliśmy się doskonale, prześcigaliśmy się w pomysłach na promocje swoich przedsięwzięć. Dzięki temu mogliśmy w praktyce sprawdzić wiadomości i umiejętności, których nabyliśmy podczas warsztatów na temat: zasad funkcjonowania kantorów  i zasad prowadzenia biur podróży.  Właściciele kantorów byli zobowiązani do ustalania średniej ceny walut po kursie dnia NBP, właściciele biur podróży natomiast musieli określić ceny proponowanych usług tak, aby były one prawdopodobne. Klienci natomiast mieli za zadanie dokonywać wyborów w zakupie wycieczek oraz wymiany walut a na start otrzymali po 5000,00 zł ( wirtualne ). Zadanie to było utrudnione, ponieważ różnice w cenach były minimalne, ale dodatkowe atrakcje i bonusy sprawiły, że jedni sprzedali więcej usług i walut niż pozostali. Na wyniki musimy poczekać do  8 maja 2014 roku, ponieważ wtedy zostanie rozstrzygnięty konkurs i nie omieszkamy Was o nich powiadomić.

Moduł drugi

Zadania z modułu drugiego okazały się dla nas proste. Nawet zbudowanie ankiety nie przysporzyło nam żadnych trudności, a nasz mentor był niezwykle zadowolony z naszej pracy! Liczymy na to, że z następnymi modułami pójdzie nam podobnie jak z tymi dwoma już zaakceptowanymi :) Pozdrawiamy i życzymy wszystkim sukcesów.

Moduł pierwszy

Moduł pierwszy już dawno za nami, nie mieliśmy żadnego problemu, żeby go zrealizować a pomysł na założenie firmy zrodził się w wyniku burzy mózgów, którą przeprowadziliśmy w całej grupie i zebraliśmy też informacje wśród kolegów, koleżanek, nauczycieli oraz członków naszych rodzin. Akceptację uzyskaliśmy bez zastrzeżeń. :)

css.php