Festiwal projektów 2012/2013

Zapraszam wszystkich do przeczytania na naszej szkolnej stronie internetowej relacji z  Festiwalu Projektów oraz do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Festiwal Projektów odbył się 21 marca 2013 r.

w Gimnazjum Publicznym im. Arkadego Fiedlera w Dębnie.

Kliknij na zdjęcie :D

Festiwal Projektów 2013 r.

O monikakubica

"Bez pomocy matematyki nie można nauczyć dziecka poprawnego, ścisłego i logicznego myślenia. To właśnie matematyka gimnastykuje umysł ucznia. To ona, w sposób niedostrzegalny, czyni elastycznym jego umysł, tak by mógł sobie dawać radę w najbardziej nieoczekiwanych intelektualnie sytuacjach, by był twórczy i samodzielny". Stanisław Wielgus
Ten wpis opublikowano w kategoriach: Ciekawostki, Filmiki, Matematyka, Projekt, Szkoła z klasą 2.0 - edycja 2012/13, tablica interaktywna SMART Board z tagami: , . Dodaj do zakładek ten link.

One Response to Festiwal projektów 2012/2013

  1. Maria powiedział:

    Witam,
    Szukam fajnych pomysłów na wykorzystanie tablic interaktywnych na lekcji. Niedawno kupiliśmy takie do naszej szkoły. Mieliśmy nawet specjalne szkolenie z korzystania z tablic interaktywnych, ale umiejętności to nie wszystko. Potrzeba nam jeszcze dobrego pomysłu. Jeśli macie jeszcze inne doświadczenia z korzystania z takich nowych technologii w szkole, to podzielcie się tym na blogu. Ciekawi mnie jak dzieci reaguje na takie konkursy i czy rzeczywiście widać różnicę w ich zaangażowaniu.

Komentowanie wyłączono.