Rolki na mieście i skateparki w okolicy.

Jakby nie patrzeć, większość profesjonalnych filmów rolkarskich jest robione na ulicy. Dzieje się tak dlatego, że na ulicy rolkarze często znajdują nieprzeciętne „spoty” – miejsca do jeżdżenia. Pomijając oczywiście fakt, że aby znaleźć w Polsce takie miejsce, to trzeba się naprawdę napracować.
Natomiast jeśli chodzi o skateparki w Polsce, to także nie ma za bardzo o czym rozmawiać. Jest ich bardzo mało i najczęściej są zapełnione.

„Przejściówki”

Mój wujek „wymarał” ostatnio całkiem fajne rolki w Niemczech – włoskie Roces „5th Element”. Rolki, mimo że z odzysku, są w bardzo dobrym stanie ( jak na używane agresywki ), poza tym są absolutnym klasykiem wśród rolek. Co prawda są mi o dwa rozmiary za małe, ale jako-tako mogę jeździć, więc korzystam ;)

Pod spodem fotka na dywanie :3

rolki_roces_06_model_5th_element_bordeauxblack

Nareszcie powróciłem !

Tak, znowu miałem problemy z platformą. I to nie byle jakie. Jak się okazało to wszystko przez Chrome-a, który nie pozwalał mi się zalogować. Aktualnie korzystam z Mozilli i wszystko jest ok !

A tak poza tym, może część z was śledziła tegoroczny Winter Clash ? Otóż jak zwykle był bardzo udany szczególnie dlatego, że jedną z konkurencji ( Panie – „Girls” ) wygrała Grażyna Wratny !
Poza tym macie tutaj parę linków do dokładniejszych relacji z imprezy na:
- Be-mag:

http://www.be-mag.com/article/2761-Winterclash-Pro-Finals-Results

- One-blade-mag ( patrząc oczami Nilsa Janson ):

http://www.oneblademag.com/the-wire/article/nils-jansons-raw-clips-at-2014-winterclash/

Grazyna_wratny_winterclash

No i rolki poszły się… no, sami wiecie.

Cóż, jak sam tytuł wskazuje, moje rolki dzisiaj się zepsuły, kiedy byłem na skateparku, a dokładniej, podczas drugiej ( tak jak i pierwszej, także nieudanej nieudanej ) 180-ki odpadł mi swojego rodzaju bolec ( w normalnych cholewkach jest to śruba, która łączy cholewkę z resztą buta ) który łączył cholewkę z butem. No i tym sposobem mam zepsute także całe ( a przynajmniej większość ) ferie. Czuję się pusty, samotny i bezużyteczny. Zostało mi jeszcze tylko dopisać żyletki do całego spisu xD.

Dzięki za czytanie i odwiedzanie mojego bloga i znów przepraszam, ponieważ jakby nie patrzeć, znowu go trochę zaniedbałem.

ADIOS !!!

P.S
Macie tu nowe cholewki od firmy „Razors”, na hedonie – dla porównania, moje rolki, kiedy je kupowałem, kosztowały mnie ok 180 zł ( nowe ) ;) )) :

http://hedonskate.com/p/cholewki-6/razors-23/razors-cholewki-genesys-czerwono-czerwone-7899#.UvFwZPl5OjI

Problemy z platformą…

Sorryz ludzie, że nie było ostatnio zbyt dużo postów na moim blogu, ale niestety nasza kochana platforma ( ściślej mówiąc „WordPress” ) nie pokochała mnie i za każdym razem, kiedy próbowałem się zalogować, oznajmiano mi, że hasło jest nieprawidłowe, zarówno przed, jak i po mailu „weryfikacyjnym” który zostawał przysyłany, kiedy klikałem opcję „zapomniałem hasła”. Jeszcze raz przepraszam :C ( za nich XD ).

Nie tak dawno, ale jednak.

Na swoim „fantastycznym” ( zaznaczam to słowo specjalnie, żebyście myśleli „och nie, Maryl, przecież twój blog jest wspaniały, OMG WTF” i cała reszta tych „gimbusiarskich” tekstów – ile cudzysłowów w jednym zdaniu o.O – tak specjalnie żebyście myśleli inaczej, chwyty psychologiczne ) blogu nie napisałem o chyba największej polskiej imprezie tego typu – Rzeszów Concrete Madness 2013. Takie tam zeszłoroczne szaleństwo ;P :

http://www.youtube.com/watch?v=8bccMqaooKM

No cóż… szczęśliwego nowego roku !

Może trochę spóźnione, ale są !
Dziękuję wam wszystkim za wyświetlenia i zainteresowanie moim blogiem i życzę wam wszystkim szczęśliwego nowego roku !
Mam nadzieję, że w tym roku naprawicie błędy poprzedniego, uda wam się spełnić wasze marzenia i ogólnie dobrze go przeżyjecie !
Jeszcze raz wielkie dzięki i wszystkiego najlepszego w nowym roku !

Tak Świątecznie…

Chciałbym wam wszystkim złożyć najszczersze życzenia Bożonarodzeniowe ! Dużo prezentów od gwiazdora, pysznej wigilii i abyście poczuli „klimat” świąt ;D
Małe info ( jak zwykle ;) ) :
Blog przez ostatnie parę tygodni był w stanie zawieszenia, działo się tak ponieważ zużyłem przesył danych ( tak, tak – LTE ma swoje minusy ) i niestety takim jeszcze przez krótki okres czasu pozostanie, ponieważ nadszedł świąteczny czas i wasz Maryl ma straszny zapierdziel :P

I jeszcze raz
Wesołych Świąt !!!